Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20-as érzékenységű teszttel,...

20-as érzékenységű teszttel, hány napos késénél érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Körülbelül 5-7. Ez csak az én javaslatom, van aki korábbra, van aki későbbre esküszik, szerintem az 5-7 reális :)
2009. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én 25-össel a nem várt utáni napon erős pozit teszteltem. Ha nem sajnálod a pénzt, lődd el, max. pár nap múlva ismételsz. Mi most tesót szeretnénk, nekem is 20-as van itthon, holnapra nem várom, ha fenn lesz a főm, és nem jön meg reggel, akkor első pisiből megnézem. (De engem nem ráz meg, ha esetleg nega lesz, ha téged megviselne, várj pár napot.)

Sok sikert!

2009. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most már nyugodtabb vagyok akkor, mert a mai teszt is 20-a volt, s negatív lett:-( 2 nap múlva próba szerencse alapon ismét megcsinálom, hátha még a fa alá kerülhetne egy szép pozi teszt.
2009. dec. 21. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

márkákat írnátok!

nekem a kis kék van, az hanyas?

és a 25-s?

2009. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megi-lab az 20-as, s kék csík van benne. A Walentin 10-es piros csíkkal, ez utóbbira csepegtetni kell, a medi pedig mártogatós. Én ezt a kettőt ismerem csak. A lilly ha jól tudom 25-ös.
2009. dec. 22. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!