Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hânyan vagyunk itt infolic-ot...

Hânyan vagyunk itt infolic-ot fogyasztók? Kíváncsi vagyok hányan hiszünk benne, kinek segített, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 07:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hali.

En egy honapig itam elso kethetre ra megishozta a mensimet rendesen negy ot napig....ami edig nem volt.

Van is peteeresem tole mindket oldalon is.

Csak az a kerdes h meg e repednek vagy meg is fogok termekenyulni.

Es te kerdezo mit tapasztaltal az inofolictol?

2014. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Koszi!

Drukkolok,h sikerüljön!

Mi tesot szeretnénk,es szoptatas utan nem igazán tért meg vissza a rendes peteeresem(nem volt domináns tuszom)

Sok jót olvastam róla,ezert kezdtem el inni nem régen.

Sajnos tapasztalatot meg nem tudok megosztani!

2014. ápr. 17. 08:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hete iszom, annyi az eredmény eddig, hogy viszonylag normális mensim lett tőle két hét után. Bőröm nem szebb, peteérést nem tudom. Remélem lesz POZITÍV hatása még :D
2014. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok én csak szeretném megkérdezni hol lehet beszerezni ezt és milyen árban van. Mi is tervezzük a babót de nem igazán van peteérésem és szeretnék rásegíteni. köszi előre is.
2014. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1./ vok.

Nekem szebb a borom tole.

Es patikaba rendeltem 12 ezer volt.

2014. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En csak most kezdtem, azert bizom benne, mert mi a Kaaliba jarunk, es a dokink csak superlativusokban beszelt az inofolicrol. En pcos vagyok, nekem napi ket tasakkal kell inom. Udv
2014. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekem is napi kettő az adag. Gyógyszertárban lehet kapni 12-13 ezer körül van. Elég sok, de remélem megéri!
2014. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy jókat mondtok róla!

En a neten rendeltem,majdnem 12ezer volt.

Viszont emellett nem szedek vitaminokat,es azok sem olcsó dolgok(en a femibiont szedtem korabban)Szoval,ha igy nezem nem is olyan draga,mint elso hallásra kinéz!

En 1-et iszom egy nap,lehet kettőt kellene?

Jovo heten megyek orvoshoz,akkor tudom csak megkérdezni tőle.

2014. ápr. 17. 11:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vitamint mindenkeppen szedj, vagy folsavat legalabb. Nekem a doki azt mondta valtogassam a femibiont es a gravidat.
2014. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem a doki azt mondta, hogy napi 2 Inofoli és E vitamin, valamint 2 naponta Pharmaton Matruelle, állítólag ez a legkomplexebb kismamavitamin. Viszont ezt csak közvetlen elalvás előtt veszem be, mert egyszer nem úgy vettem, hanem reggel és kb 30 perc múlva kihánytam... :S
2014. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!