Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba van a dologban, vagy más?

Baba van a dologban, vagy más?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 napja barnázok. 4 szem van még a fogamzásgátlò tabibòl. A hònapban sajnos többször előfordult hogy elfelejtettem bevenni a gyògyszert de 12 òrán belül pòtoltam. Egyszer azonban több idő telt el még bevettem, illetve többször időeltolòdással vettem be( pár òrával előbb vagy később). Történt olyan is hogy 2 napig ment a hasam.. Nem használtam kiegészìtést. Ittam alkoholt is többször nem tudom ez mennyire befolyàsolja a dolgokat. Most megjövős érzésem van folyamatosan, hasszurka, fáradékonyság van még jelen. Még nem kellene ugye megjönnie ezért aggòdom hogy baba lehete a dologban vagy mi a helyzet.

Kérlek ne szidjatok le amièrt ìgy szedtem a bogyòkat. Előre iöm köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 20. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá mindenképp. Mikor kell hogy megjöjjön?
2014. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem szedném a gyògyszert akkor holnap. De mielőtt nem szedtem soha nem barnáztam főleg nem napokig. Néha pecsételő vérzésem is van ebben az elmùlt 2 napban. Én màr ezt nem értem... Még van a gyògyszerből még nem kéne megjönnie
2014. ápr. 20. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menszid?
2014. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
03.24
2014. ápr. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!