Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 27-dik napján...

A ciklusom 27-dik napján lehet terhestünet a hasszurka, picit érzékeny mellek és a magas ébredési hő?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem 28 naposak a ciklusaim, hanem össze vissza jön meg, ezért nem tudom kiszámolni a nemvárt napját. Kb. egy hete volt igen erős ovulációs fájdalmam 2 napig. Mikor teszteljek?
2014. ápr. 24. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól a naptól számítva, hogy megszűnt az ovus fájdalom, kb. 2 hét múlva tesztelhetsz. Ha mondjuk akkor még negatív is lenne, várj még pár napot vele, esetleg csináld meg 2 naponta. Van, akinek 14 nap előtt is mutatja már a pozitívat, de van olyan is, akinek csak mondjuk 20. napon.
2014. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molnár- Tóth Eszter válasza:
Szia, hasonló cipőben járunk, nekem is össze vissza van ciklusom a 27 naptól a 35 napig minden volt már, első próbálkozásunk volt ez a hónap és öt napja fájdogál a mellem, ma kellene megjönnie( ha nem késne), két nappal ezelőtt viszont csináltam egy tesztet ami pozi lett. :) levetettem a vérem és az is kimuttatta a terhességet. Úgyhogy nagy valószinűsséggel nem fog megjönni, és igen fájhat!!!!!!!!!
2014. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú dejó! Nagyon gratulálok! Ezek szerint a változó ciklus még nem akadály önmagában. Nagyon izgulok, remélem összejött, de ha nem akkor majd a következő hónapban! :)
2014. ápr. 24. 11:17
 4/5 Molnár- Tóth Eszter válasza:
Én is izgultam, hogy biztos csak beképzelem a tüneteket, a hangulatom is más volt, a melleim is fájtak, az emésztésem is lassabb, de én ezeket a beágyazódás kezdetétől éreztem, szerintem van aki fogékonyabb rá és megérzi, írj ha teszteltél, drukkolok értetek!!! :):)
2014. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, írni fogok, kíváncsi vagyok és türelmetlen :) Köszönöm szépen!
2014. ápr. 24. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!