Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet beágyazódás...

Szerintetek lehet beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk babát a párommal. 8 napja voltunk együtt pont ovu napján. Ma nagyon bő, nyálkás folyást tapasztaltam. Olyat mint ovukor. A mensi 1 hét múlva lenne esedékes. De nekem ilyenkor soha nem szokott ilyen jellegű folyásom lenni. Most teljesen más mint eddig.

Van aki tapasztalta ezt és tényleg baba lett?


Köszönöm!


2014. ápr. 24. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a lányomnál pont így volt.Ovukor bő nyálkás folyásom volt,és ez végig meg is maradt a nemvártig.Mindig azt hittem hogy megjön,rohantam a wc-re,de szerencsére nem így lett :)

2014. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

De nekem ovu után elmúlt a folyás és most csak úgy hirtelen újra van. Pedig nem szokott. Nagyon nagyon remélem, hogy baba lesz. :)

2014. ápr. 24. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez jó jelnek számít :) Szorítok hogy baba legyen!
2014. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2014. ápr. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!