Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek először orvoshoz...

Mikor menjek először orvoshoz pozitív tesztel?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hetes terhesség vagy a fölött érdemes.ha előbb mész vissza hîv a doki.viszont ha később akkor màr van szîvhang is.
2014. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legkorábban a 6. hét után. Amikor én telefonáltam az asszisztens rögtön kérdezte az utolsó mensim időpontját, és úgy számolta ki, nem bízták rám, én mentem volna azonnal... De így már volt szívhang, nem kellett aggódnom.
2014. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6-7. hétnél korábban nem érdemes, mert nem lesz még szívhang és vissza fog rendelni.
2014. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És jellemző,hogy szurkál a hasam pozitív teszt után?azt nem csak beágyazódáskor kellene?
2014. ápr. 25. 16:38
 5/7 gabszem ***** válasza:
nekem mindkét terhességemnél fájdogált a hasam a nemvárt után még hetekig. 7-8 hetesen ráérsz dokihoz menni
2014. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 7.heten left szivhang, mert kesobb volt peteeresem. Nagyon aggodtam, amikor a 6.dik heten nem volt szivhang

en mindenkinek javaslom, hogy tul koran ne menjen.

2014. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most beszéltem az orvosom asszisztensével,azt mondta,hogy a 6.hét körül lehetek.be is rendelt hétfőre uh-ra :)
2014. ápr. 25. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!