Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja május 25. ére?

Ki nem várja május 25. ére?

Figyelt kérdés
Mi már 1,5éve próbálkozunk,ha van valakinek kedve írjon.
2014. ápr. 27. 04:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Igaz én màj 12re nem vàrom, de szívesen beszélgetnék. Mi 1 éve próbàlkozunk.

Akkor neked mostansàg jött meg; igaz?

2014. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is máj 12-re nem várom.Izgalmas időszak.

Betti

2014. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én május 22-re nem várom :) 2. hónapunk.
2014. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Betti akkor izgulhatunk együtt :) hàny naposak a ciklusaid??? Első babàra vàrtok? Mióta próbàlkoztok??


Kedves utolsó drukkolok neked is és kívànom h ne kelljen hosszú hónapokat vàrnotok!!!


Első:Kriszti

2014. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Betti:


Ciklusaim 28-29 naposak.Ez még csak az első próbálkozós hónapunk,nagyon izgalmas időszak.Nem az első,harmadik baba lesz.Van 2 kisfiam,most nagyon bízom benne,hogy sikerül egy kislány.Első kettő gyorsan összejött,remélem most is így lesz.

Sok sikert mindenkinek!

Írjatok,ha van valami fejlemény!

2014. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3.vagyok :) eloszor is drukk mindenkinek. Aprilis nem a mi honapunk volt dajnos :( pedig azthittuk mert nagyon olyanok voltak a tunetek is es volt 3 halvany pozi teszt (x-epil) aztan még is megjott, nem tudtuk mire vélni :/ de talan jobb is mert majus az huzos honapom lesz (lehet ez sem lesz sikeres) vizsgazom 14.en 22.en es 30.an...stresszelos honap lesz :)) de a remeny hal meg utoljara :) udv Zsani
2014. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok en 25 -re nem varom 1 eve varjuk a nagy csodat . Ma voltam az elso vervetelen. Ilyenkor miket neznek ?? Milyen vizsgalatok lesznek meg??? Drukolok mindenkinek mihamarabb osszejojon egy pici elet.
2014. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!