Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
25-én kellett volna megjönni-e...idáig a 33 napos ciklus mindig meg volt,vagy épp 32,de enyi még nem.az egész hasam fáj,szédülök hányiger is van,a tegnap reggel,még a vizet is kihánytam...és olyan mindjárt meg jön érzésem van!félek tesztett csinálni,félek h csalódok :( szerintetek?

2014. ápr. 27. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor voltatok együtt? amúgy szerintem lehetsz az ezek alapján! :) Sok sikert! Csinálj tesztet és írd meg mivolt:D :)
2014. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát akkor ne tesztelj....csak ha már megkéne jönnie...nincs kizárva hogy terhesség jelei.Több gyermekes
2014. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a szédülés, hányinger csak a 7-8. héttől van, tehát abba ne éld bele magad. A mindjárt megjön már bíztatóbb. Csinálj tesztet, ki kell derüljön úgyis :)


Hajrá :)

2014. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
petéréskor is együtt voltunk meg épp amikor kedvünk tartotta :D hát holnap rászánom magamat és megcsinálok egy tesztett,és megirom,h mi lett az eredmény ...remélem h jó mert már régóta szeretnénk babát :)
2014. ápr. 27. 10:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól írta valaki előttem, hogy a hányinger/hányás még nem lehet tünet, mivel az csak később jön, de a mindjárt megjön érzés jó lehet! Tesztelj!
2014. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én se mertem anno tesztet csinálni mert ugyanazok a tüneteim voltak,mint mikor megjön. 6 nap késés után én még "vártam" a menstruációt, de aznap rászántam magam a tesztre. Döbbentem láttam a 2. csíkot :)
2014. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát remélem én is döbbent leszek,mert ezeket amiket érzek csak azok értik meg akik,ugyan igy várták mint mi ...
2014. ápr. 27. 12:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem már 5 hetesen hányingerem volt..
2014. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én nem aggódtam a csalódás miatt, mensi előtt négy nappal teszteltem. Addigra már majdnem egy hete fájdolgált a hasam, először szurkált, majd ez átment mensi szerűbe. olyan halvány lett 25-ös teszttel, hogy nagyon mereszteni kellett a szemem. Aztán erősödött :)

Ha nem vagy terhes és megjön úgyis csalódsz, szóval nem veszítesz vele!

Hajrááááá :)

2014. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3-4 hetesen hányinger és hányás nállam. szóval különfélék vagyunk.
2014. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!