Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom hogy uncsi már ez a...

Tudom hogy uncsi már ez a kérés de megnéznétek a görbémet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

11-12 ciklus napon voltak szurkálások a petefészkemnél.Akkor a hőm le is esett, ma pedig nyúlós tojásfehérje nyákot tapasztaltam 2 szer is wc-nél.Ma este ha együtt leszünk a párommal az még jó időzítés lesz?Leírnátok ti mit olvastok ki ebből a görbéből?Mikor volt ovulácio?

[link]


2009. dec. 25. 13:31
1 2
 1/14 anonim válasza:

mitakarsz kérdezni?

hh

2009. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olvasd el végig.Csak kíváncsi lennék mit olvastok ki a görbéből.Ma tapasztaltam nyákot ez azt jelenti ha ma együtt leszünk az jó?Ugye jól gondolom hogy volt már ovuláció?
2009. dec. 25. 14:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha jól látom ma reggel voltatok együtt. Ha fentmarada a hőd, akkor ma hajnalban megvolt a tüszőrepedés, úgyhogy még talán nem késtetek le. Előtte volt 4 nap szünet, ez is növeli az esélyeket. ;)
2009. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem a 12 napon volt ovulációd,pontosabban 13 nap hajnalban.Nem elkeseríteni akarlak,de szerintem már ovuláltál,ha most akartok ma összebújni,lecsúsztatok...

2009. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia. Igen a peteérés megvolt a 12. napon amikor leesett a hőd. Ahhoz még jókor lettetek volna együtt előtte való nap. Viszont a tüszőrepedés csak ma volt. Szóval szerintem van esély. Ezzel kapcsolatban infókat és hőgörbéket itt találsz:

[link]

2009. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, az előző ciklusod 38 napos volt. Eszerint korai lenne még az ovu. Nekem a tojásfehérje és a szurkálás 5-6 nappal az ovu előtt van. Lehet, hogy jön még egy kis cikkcakk és csak utána lesz az ovud. Átlag hány naposak a ciklusaid? Ovu mindig a vége előtt 12-16 nappal van.
2009. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is 12.ciklusnapodon volt ovu.Elötte együtt is voltatok jókor.Mától már nem hinném,hogy babaügybe jó lenne az együttlét.De akkor lesz biztos,hogy volt tüszőrepedés,ha a hőd szépen emelkedik,és fennt is marad.
2009. dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia. Fent maradt a hőd?

Egyébként ha a fertilityfriend oldalon érdemes vezetni a hőgörbét, az jó helyre rakja a vonalakat.

2009. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én görbém is így nézett ki ovu idején. viszont a tüszőrepedés csak a második ugrásnál volt (mivel előtte való nap kaptam choragon injekciót). Addigra már volt egy 24x34mm-es tüszőm. Ezért is írtam, hogy szerintem pé 12cn, tüszőrepedés 15 cn.

Majd írd meg mi lett a végeredmény. :)

2009. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szóval sajna ma egy tizedet esett a hőm.4-5 hónapja 22-24 nap körül van pé-sem.Most aztán nem tudom hogy volt e már vagy még csak lesz?Szerintetek?Holnap majd felrakom az új mérésemet mármint a holnap reggelivel.Remélem felkúszik majd.:)



[link]

2009. dec. 26. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!