Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeses vagy menstruacio?

Teherbeeses vagy menstruacio?

Figyelt kérdés

Teherbeestem vagy sem, eross barnafolyasom van?Sziasztok! 


A baratommal egyutt voltunk, es az ovszer leellenorzesekor eszleltem egy kis szivargast, majd kiderult h kivolt lyukasztva a csomagolas, de csak akkor szivargott ha erossen megnyomtam egyik felet( ugye feltoltottem vizzel) es ugy dontottunk, hogy nem veszunk 72orast, es lehet, hogy ez egy rosz dontes volt.. 


Tegnap megjott, de eross barnafolyas folyik, es elegge felek, szerintetek ez mit jelenthet?



2014. ápr. 30. 23:27
 1/8 anonim válasza:
A teherbeeséssel együtt jár a színvakság, tehát az menstruáció, nincs okod pánikra.
2014. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tegnap már megkérdezted!
2014. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megkerdeztem de 2 normalis valasz jott ra, es meg mindig panikolok, de majd csinalok egy tesztet is.
2014. ápr. 30. 23:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy most többet kapsz?
2014. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nem vagy terhes, de gondolj arra, hogy minden ember így születik a világon. (Még te is, akit boldogan vállaltak a szüleid.)
2014. máj. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hány éves vagy? mert az első menstruáció az barnás.....és a teherbeeséstől már mérlenne folyásod?O.o
2014. máj. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem az elso menstruaciom nagyon eros volt, de mindig barnaval kezdem ck a problema az hogy ez mar az 5ik nap..es meg nem piros neha kkicsit mintha de inkabb barna..s keves jon a megszokotthoz kepest.

amugu 20 eves vagyok, de sose magyarazta nekem ezt senki el..sajnos nem volt ez megadatva..es neten amiket olvasok nem talalnak az en variansommal..sajnos

2014. máj. 1. 07:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyisége? Teszt?
2014. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!