Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes maradhatok-e elso...

Andrea54 kérdése:

Terhes maradhatok-e elso alkalommal? Tudom ezt a kerdest sokszor hallotatok mar, de ez mas esett.

Figyelt kérdés
Elso alkalommal a parommal voltam.nekem is meg neki is az elso alkalom volt,de nem hasznaltunk gumit es nem is volt olyan hosszu,nem tartott sokat igy keves esely volt arra hogy elmenjen,de megis ereztem valamit mikor megtortent.csajok,lehetseges az hogy azt ereztem hogy kilovi?segitsegre lenne szuksegem.nagyon felek
2014. máj. 4. 22:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ha lány, legyen Fanni.
2014. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szexeltetek védekezés nélkül? Mégis mit vársz? Hogy biztosra mondja itt bárki hogy nem vagy terhes? Buták vagytok, éretlenek és felelőtlenek. Nektek még nem a szex való.....komolyan mondom, hogy ez gáz.
2014. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Na latod,sokat segitettel,nem tudtam milyen nevet valaszak neki
2014. máj. 4. 22:23
 4/16 A kérdező kommentje:
Hetvegi hazban voltunk 4 napig es nem gondoltuk volna hogy pont utolso nap uda jutunk,nem volt nallunk gumi
2014. máj. 4. 22:24
 5/16 anonim válasza:
100%
igen simán lehetsz terhes. farok ne kerüljön beléd gumi nélkül hacsak nem szedsz fogamzásgátlót vagy nem használsz női védekezési módszerekből vmelyiket.. ja és persze ha csak nem mennő vmelyikőtök. észlények
2014. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
*meddő
2014. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De kiszamitottam es nem voltam akkor termekeny.
2014. máj. 4. 22:30
 8/16 A kérdező kommentje:
De kiszamitottam es nem voltam akkor termekeny.az semmit sem szamit?
2014. máj. 4. 22:30
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Épp annyi esélyed van a terhességre első alkalommal, mint a századik vagy ezredik alkalommal.


Igen, érezhetted azt, amit kérdeztél.


Remélhetőleg tanultatok a történtekből, és ezentúl sokkal felelősségteljesebbek lesztek és védekeztek, ha nem akartok még sem gyereket, sem egy abortuszt annak minden testi-lelki következményével együtt.


Veletek együtt bízom benne, hogy most szerencsétek volt.

2014. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
nem, mert bármikor lehet spontán peteérésed
2014. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!