Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja május 8-ára?

Lányok! Ki nem várja május 8-ára?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon nem :)
2014. máj. 5. 11:37
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
Én sem várom :-) tünetek vannak?
2014. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:

En 9-11-re nem varom.:)

Semmi extrat nem erzek. Nincs kulonosebb tunetem.

2014. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Nekem semmi.ill a hom tartja a 36,8 36,9-et par napja.elozo honapban 3 nappal mensi elitt zuhant lefele bar el srm erte a 36,8at.a max 36,6 volt.de se a cicim nem faj se a hasam ami ilyenkor mar szokott... Remelem nem is fog :) nektek?
2014. máj. 5. 13:12
 4/58 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom,hogy várom-e vagy nem :) Fogamzásgátlót szedtem,de nem jött meg, semmi jele, szerintem nem is fog, a napokban fogok tesztelni!
2014. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
De jó! :) es szoktal hot merni vagy valami?megirod majd az eredmenyt?
2014. máj. 5. 13:19
 6/58 anonim ***** válasza:
Első vagyok. nekem fájnak a melleim péntek óta, meg a hasam is fájt hétvégén. de nekem mindig fáj mensi előtt. hát majd kiderül. én csütörtökön tesztelek ha addig nem jön meg.
2014. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
4es vagyok, régebben mértem, de mivel fogamzásgátlót szedtem így abbahagytam. Párnapja újra mérem, elég alacsony,meg esett is, még sem jött meg. Görcsölgetni szoktam ,mintha meg akarna jönni, de én amugy nem szoktam. Kétszer volt ilyen,hogy görcsölgettem napokig de nem jött meg mind a kétszer terhes voltam (tervezett babák).
2014. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Aha.hat mi mar 8. honapja probalkozunk.de meg semmilyen mensis tunetem nincsen.eddig pedig mindig volt.a melleim mindig egy hettel hamarabb mar jeleztek.most vegkepp nem erzek semmit.ugy tesztelnek mar de tudom meg korai lenne
2014. máj. 5. 14:12
 9/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én màjus 10- re nem vàrom. Első próbàlkozàsi hónap. Sajna nem rendszeres amióta abba hagytam a fogamzàsgàtlót. De 28 nappal szàmolok aztàn majd meglàtjuk. Ti mióta próbàlkoztok?

2014. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Bocs mikor elküldtem a vàlaszom akkor láttam a kiíràsod. Kitartàsvnektek, remélem sikerül. Írj mindenkèpp. :-)
2014. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!