Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozi teszt,7 mm méhnyálkahárty...

Pozi teszt,7 mm méhnyálkahártya, doki semmit sem lát? van esély terhességre?

Figyelt kérdés
3 napja volt egy pozi tesztem, tegnap egy irtó halvány, de leet, h csak száradási csík.. Többi nega. Elmentem dokihoz, tudom, nagyon korán. Semmi terhességre utaló jelet nem látott. Szerintetek lehet még baba?
2014. máj. 7. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet persze, hogy terhes vagy, de ilyen korán nem érdemes dokihoz menni, mert úgy sem látnak semmit rád viszont a frászt hozzák. Majd csak 2 inkább 3 hét múlva menj újra.
2014. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a 7 mm-es nyálkahártya elég vékony, abba nem biztos, hogy be tud ágyazódni
2014. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 hét múlva kell visszamennem..

De lehet, hogy csak 1 pozi tesztem van, a többi negatív? Ugyan az a fajta is?

2014. máj. 7. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy másik fajtát, de így,hogy vékony is a nyálkahártyád, 4-ből csak egy halvány pozi van, doki sem lát semmit, nem igazán hiszem,hogy baba van!
2014. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne paráztasd magad. Most sajnos nem tehetsz mást, mint hogy türelmesen vársz. Ne tesztelj többet, két hét múlva ha terhes vagy már legalább petezsákot fog látni a doki. A terhesség 40 hete is tele van várakozással és sokszor aggodalmakkal, ahhoz képest ez a 2 hét semmiség.
2014. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Lett azóta pozitív teszted? Mi a helyzet Veled?

2014. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap voltam dokinál, 3 mm-es a petezsák!!!! :)
2014. máj. 17. 18:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!en ma voltam dokinal 16 mm mehnyalkahartya vastagsagom van es 99%mondja a doki hogy baba. 1 hete teszteltem ket halvany pozit es 2 het mulva krll mennem remelem akkor mat petezsakot is lat benne az en kicsi szememfenyevel.
2014. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!