Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Itt bőgök a wc-n a véres...

Itt bőgök a wc-n a véres bugyimmal. Hogy lehet ezt kibírni minden hónapban?

Figyelt kérdés

Semmi menstruációs tünetem nem volt.

Ovuteszt szerint a peteérésem 10 napja volt! Hogy a viharba jött most meg? :'(


2014. máj. 8. 16:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
3%
Kamasz korban van hogy ingadozik,ezt még én is tudom fiú létemre:) Hagyd abba a sírást,és csinálj úgy mintha semmi sem történt volna;) bár csak nekem is ennyi bajom lenne..
2014. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Lehet sikerült volna,csak valamiért nem tud megtapadni...attól még ti lehettetek jó időben együtt...
2014. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
29%
eléggé vizuális ember vagyok....igy elképzeltem ahogy ülsz a wc-n és bőgve irsz ki egy kérdést ide a gyakorira ... hát elég érdekes... amugy nem értem az a baj hogy nem estél teherbe?
2014. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%

Első!

Nem kamasz, aki nem tudja, higy eleinte össze-vissza is meg jöhet, hanem egy felnott no, aki teherbe akar esni es nem sikerül....



Kerdezo, kitartás,

2014. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha első alkalom, nincs értelme bőgni. Még ha mindketten egészségesek vagytok, is csak 30% az esély, akkor is ha jókor vagytok együtt.


Ha hosszabb ideje próbálkoztok, akkor se sírj, menjetek kivizsgálásra.


Mi már lassan 2 éve próbálkozunk, voltunk kivizsgáláson, már jók az eredményeim, mégsem sikerül teherbe esni. Én már túl vagyok a minden hónapban sírva fakadok perióduson, pedig mi is nagyon szeretnénk kisbabát.

2014. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
7%

Nekünk a legelső próbálkozásnál sikerült,szóval nem tudom elképzelni milyen lehet,de nagyon sajnálom és drukkolok!!!

6Hetes kismama

2014. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy te rögtön teherbe estel biztosan vigasz a kérdezőnek, 6....Érzelmi intelligencia, együttérzés az ismeretlen a számodra....
2014. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az együttérző válaszokat!

Ez a 3. hónapja, hogy próbálkozunk, tudom, hogy ez még nem a világvége, de úgy beleéltem magam, hogy ha ovutesztelek, meg mindent úgy csinálok, ahogy a nagy könyvbe meg van írva, akkor összejön... De rendesen félek a következő hónaptól, amikor megint reménykedek, hogy lesz babánk és csak megjön a végén... :(

2014. máj. 8. 17:14
 9/31 anonim ***** válasza:
57%
Ne haragudj, de 3 hónap után ez egyszerű hiszti. Én 6 év után nem vergődtem így.
2014. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
51%
Mindenkinek más a tureshatara utolso.....
2014. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!