Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti tesztelnétek, vagy várnátok...

Ti tesztelnétek, vagy várnátok még egy ciklust?

Figyelt kérdés
Megjött rendesen időben. 4. napon vagyok. hol élénk piros volt hol olyan barna, ami majdnem feketével felérne. hányingerem van és nem múlik. a mellfájdalom ami enyhén fáj ha hozzáérek. Szerintetek?
2014. máj. 9. 11:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Reggel még volt valamennyi, de azóta csak pár csepp barnázás. 3-4 napig szokott tartani a mensim.
2014. máj. 9. 12:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Azalapjan ahogy leirtad szerintem ez mensi csak masabb mint szokott.nekem mult honapban nagyon "vizes" mensim volt, nagyon ritkan szokott olyan lenni amugy is de mivel mmiota babaval probalkozunk mst volt ilyen eloszor, nem hagyott nyugodni a dolog es ellottem egy tesztet, ami negativ lett. Szerintem tesztelj egyet marcsak azert is hogy megnyugodj.nincs rosszabb mint ketsegek kozott lenni ilyenkor....
2014. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És szerinted délután vagy reggel ?
2014. máj. 9. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor mar a delutaninak is valos eredmenyt kell mutatnia.csak probalj elotte par orat nem menni pisilni meg nem inni tul sokat h picit koncentraltabb legyen a vizelet. En igy csinaltam.
2014. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!