Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatokat csináltak...

Milyen vizsgálatokat csináltak rajtatok, mire eljutottatok az átjárhatósági vizsgálatig?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok hogy peteérés követés, vérvétel, párodnak sperma vizsgálat.

Én nagyon akarok már menni erre, voltak már vizsgálatok ciklus követés, vérvétel, idáig minden rendben, azt mondta menjünk el spermavizsgálatra és utána menjek vissza. Kíváncsi leszek ha visszamegyek mit fog mondani a nődoki, szeretném ha elküldene átjárhatóságira, mert érzem hogy ott lesz a baj. Szerintetek rákérdezzek ha nem mondja? de végül is már ennek kéne következni, mást már nem nagyon tud csinálni. Nálatok hogy zajlott ez? köszi szépen!



2014. máj. 10. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy nézzünk egy ultrahangot, utána sperma vizsgálat a páromnak és ha mindn ok, akkor jöhet az átjárhatósági. Én már az ultrahangon elbuktam, úgyhogy egy műtéttel egybekötve volt meg az átjárhatósági is. Azóta a másodikat várom! :) Sok sikert! :)
2014. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi és ez sima nődoki volt? mert én egyenlőre sztk- s dokihoz járok ő csinálta az eddigi dolgokat és most ő küldte el páromat a spermavizsgálatra. Majd utána kell vissza mennem ha meglesz az eredmény. Az átjárhatóságit sima kórházban csinálták? és melyiket? nagy fájt?
2014. máj. 10. 12:40
 3/4 Kitty1977 válasza:
szerintem is az jön most, nekem is volt de nekem laparoszkópos
2014. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10:20 as gratulálok, nekem tegnap volt hycosy ahol kiderült le voltak tapadva petevezetoim, de szerencsére sikerült meg nyittani őket. De meg mindig nagyon feszít a hasam, nyillal és gorcsol. Neked meddig fajt a vizsgálat után?
2023. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!