Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit ehetnek Pcos-ok? Olvastam...

Mit ehetnek Pcos-ok? Olvastam hogy cukrot szénhidrátot kerülni kell. Tejet, tojást, tejfölt, lehet enni? Hol találok recepteket, ötleteket, hogy mit ehetnék?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia ,nekem inzulinrezisztenciám van és 160-grammos diétát kell csinálnom.Neked mennyi szénhidrátot lehet enni,mit mondott a dokid?
2009. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Nekem van egy táblázatom,hogy mibe mennyi CH van,és a szerint állitom össze az étrendemet.A tojásba 0,3 g CH van a tejbe 5,3g CH.
2009. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is PCo-s vagyok, a tejet is kerülni kell, mert gyorsan felszívódó CH van benne (no szval tejcukor) a túró, sajt jöhet, tejföl sem igazán oké. A 160 g CH-s diéta nálam is bevált, de azt is nézd, h lassan felszívódó legyen a CH. Ja tojás teljesen oké, nincs benne CH. nézz körül a www.pco-szindroma.hu-n
2009. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én itt az egyik lánytól kaptam egy diétát. Mindenféle táblázatokkal, mértékegységekkel, receptekkel. Ha érdekel, írj privit, és elküldöm neked is!

2009. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!