Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor milyen fájdalom...

Beágyazódáskor milyen fájdalom jelentkezik?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam együtt párommal. Foggatlot szedek, de valami nem okes, mert egy hete folyamatosan vérzek. Tompán fáj a hasam, de csak akkor érzem ha ezen agyalok. Ideges vagyok, enni sem tudok normálisan. Ilyenkor még nem lehetnek terhesség tünetei ugye? Nagyon félek, nehogy baj legyen! 18/l

2014. máj. 11. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Voltam már terhes, vagy egy kisfiam, tehát volt beágyazódásom is, de meg sem éreztem.

És a beágyazódás még ha valakinél jár is enyhe alhasi fájdalommal, nem vérzik 1 hétig tőle. A beágyazódás melletti vérzés is inkább csak pecsételő jellegű és max. 1-2 nap.

Ez valami mástól lesz.

Nem lehet, hogy nem szedted megfelelően, tehát hagytál ki szemet vagy szemeket, vagy szedtél valamit, ami csökkentette a gyógyszer hatását, vagy történt veled valami egészségügyi dolog, gyógyszerszedés, ami miatt csökkenhetett a hatása?

2014. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És természetesen ha valami miatt csökkent a gyógyszer hatása és nem volt mellette kiegészítő (óvszeres) védekezés, akkor lehetsz terhes.
2014. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendesen szedtem a tablettákat, ez a 3. Hónap. De azt mondta az orvos hogy első három hónapban előfordulhat ilyen.
2014. máj. 11. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy rendesen vérzel, nem pedig csak pecsételgetsz?

NEM, nem normális az első három hónapban sem.


De igen, korai lenne terhességi tünetnek, mert a beágyazódás kezdete 7-10 nap, te pedig már az aktus óta vérzel.

2014. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egy hete voltatok egyutt meg most se agyazodott be nemh egy hete rosszul legyel. Vmi mas oka van a dolognak.

Nekem is van egy lanyom de nekem ez uj dolog csak innen hallottam errol h erezni lehet h beagyazodik. Nalam ez kimaradtam nem ereztem. Pedig tervezett baba volt es nem rogton jott ossze. Igy figyeltem mindig mindent. De ilyet nem ereztem en sem :)

2014. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet csak az ideg hozza elő ezeket a dolgokat.
2014. máj. 11. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!