Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton reggel kb.6 és 7óra...

Szombaton reggel kb.6 és 7óra között voltunk együtt barátommal, de nem védekeztünk, de vasárnap dél fele megjött a menstruációm! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szombaton reggel kb. 6 és 7óra között voltunk együtt barátommal, de nem védekeztünk és valamennyi sperma elég valószínű, hogy belém is ment, de vasárnap dél fele megjött a menstruációm (amit már vártam, csak késett pár napot)! Így lehetek terhes vagy vegyek 72órás tablettát?? (első sex volt védekezés nélkül és az ítélkezések NEM érdekelnek)
2009. dec. 28. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha élénkpiros és bőséges a vérzésed, és ugyanaddig tart mint máskor, akkor nem valószínű, hogy teherbe estél. Azért menj el nőgyógyászhoz, és írass valamit, vagy legközelebb óvszer, tudod...
2009. dec. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz attól függetlenül, hogy megjött, bár kicsi a valószínűsége, hogy menstruáció előtt közvetlenül teherbe estél.
2009. dec. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vegyél be tablettát, gyakorlatilag kizárt (nagyon-nagyon-nagyon kicsi az esélye), hogy peteérésed lenne, miközben menstruálsz.
2009. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A válaszom nem lehetel terhes, ugyhogy ne bombázd magad feleslegesen hormon gyógyszerrel, mert felboríthatja a hormonháztatásodat.
2009. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a menzesszel távozik az a petesejt, ami nem termékenyült meg.
2009. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap telik le a 72óra, akkor szerintetek nem kell bevennem gyógyszert, mert biztosan nem lehetek terhes így sem, hogy fele belém ment? :S Mert nagyon aggódom.. :S A válaszokat köszi!
2009. dec. 28. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Menseskor leválik a megvastagodott méhnyálkahártya, és ez távozik vérzés formájában. Szóval ha lett is volna egy kóbor petesejted ( ami szinte kizárt), akkor sem tudna megtapadni.

Szerintem felesleges a 72 órás, ami egyébként nem játék, mert nagyon megterheli a szervezetet, akkora hormon adag van benne. Szerintem nem kell aggódnod!

2009. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam! :) Remélem így is lesz/van! :)

Első és utolsó is volt így védekezés nélkül! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

2009. dec. 29. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!