Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabán dolgozunk a párommal....

Kisbabán dolgozunk a párommal. Holnap kellene nenseselnem. Szombaton szeretkezés után rozsaszínes, barnás váldék volt. Lehet ez már a terhesség jele? A teszt még nem mutat semmit!

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én ugyan pasi vagyok, viszonylag ritka menzesszel de nekem a rózsaszínes/barnás dologról inkább a vér/alvadt vér páros jut eszembe. Biztos nem jött meg 1 nappal előbb?
2009. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem jott meg a mensesem! Nekem mindég pontos, 28. napra jon meg (ami holnapra esik), ora pontosággal!
2009. dec. 28. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mindég pontos, az is csak a "múlt"...

Márpedig tudjuk, hogy az ember nem óramű pontosságú.

Ezzel azt akarom mondani, hogy bármikor bármi változhat.

Én nem vagyok jós, ezért nem mondok semmit. Csak annyit, hogy légy türelemmel, hamarosan kiderül.

2009. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!