Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha halvány, de pozi lett a...

Ha halvány, de pozi lett a tesz, de időközben halványodott?

Figyelt kérdés
Volt valakinél ilyen? Terhes lett végül?
2014. máj. 15. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyanom volt, hogy csak a clearblue mutatatta ki, az is nagyon halványan, utána kb 10 napos késéssel a többi is, de iszonyú halványan, aztán nem maradt meg, kb 6 hetesen elment. Ilyenem volt...
2014. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont most vagyok így,vagyis nekem nem halványodott,csak nem erősödik... ma megyek orvoshoz,utána okosabb leszek talán.

2014. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem. nem több tesztet csináltAM ÉS HALVÁNYODOTT, HA NEM A MA REGGELI LÁTSZÓDOTT AZTÁN PÁR ÓRA MÚLVA HALVÁNYABBANMUTATTA AZ EREDMÉNYT


bOCSI, KÖZBEN NAGYBETŰRE VÁLTOTTAM NEM "KIABÁLNI " AKARTAM :)

2014. máj. 15. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a teszt pozitív, az pozitív. Azért halványodik mert megszáradt. Ne aggódj és gratulálok!!! :)
2014. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia. nekem ilyen az összes tesztem azaz csak a gabriell tesztek. szépen kiadta az eredményt utána elkezdett nem is tudom...szintelenedni. de attól még jól látható most is , 26hetes vagyok már. üdv.: és sok sikert.
2014. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, második voltam. Bocsi,félreértelmeztem a kérdésed :)

Amúgy ha egyértelmű a csík,és színes,csak halványabb,az baba :)

2014. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kezdeti talán ott van csíkok eltűntek 2 tesztnél is, de tuti terhes vagyok :) (39 hetes)
2014. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2014. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szaradas utan nekem is halvanyodtak a tesztek.Most 31 hetes vagyok :)
2014. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!