Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel teszt képe, szerintete...

Gabriel teszt képe, szerintetek pozitív vagy az csak szellemcsík?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap délutáni a negatív, a másik reggeli, látható a csík, de bőven időn túl látszott csak, és szürke.



2014. máj. 18. 18:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

[link]


így talán jobban látszik

2014. máj. 18. 18:53
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen negatív, csak szellemcsík sajnos.

A pozitív teszt minden esetben rózsaszín, vagy piros.

2014. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem negatív, elázott és azért van rajta szürke csík.
2014. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De mitől lett az egyiken csík, a másikon meg semmi? Ugyanakkor vettem mindkét tesztet. Lehet, hogy kicsit még korán teszteltem, elvileg 2-3 nap múlva kell megjönnie...
2014. máj. 18. 19:00
 5/17 anonim ***** válasza:
9%

szerintem ebből lehet pozi lesz...

az egyiken semmi,de semmi tényleg,a másikonmeg már elkezdődött valami.szerintem ha van még 3 napod a nemvártig, akkor még bőven bepirosodhat az a a csík.majd írj mi lett.

drukkolok neked.

2 kisfiú anyuja, 22hetes kismama

2014. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a drukkolást különösen :) Remélem hogy pozitív lesz belőle, ki fog derülni, csak ilyenkor annyira lassan telnek a napok... Igazából reménykedek, mert 8 nappal ezelőtt volt egy két napos enyhe vérezgetésem (beágyazódás??? előtte ilyenem soha nem volt) azóta pedig fájdogál a hasam, de máshogy, mint mielőtt meg szokott jönni, nem görcs csak enyhe fájdalom.
2014. máj. 18. 21:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindketto negativ teszt
2014. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is lehet pozi. Viszont ha 8 napja volt a beágyazódási pecsételés akkor már szerintem ki kellene mutatnia. Nekem egy vasárnapi nap volt a pecsételés (ovu.után 1 héttel) és kedden délután már halvány pozitív tesztem volt.
2014. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tesztelek majd mással is, mert erről sok helyen olvastam, hogy nem volt pontos, igazából mindegyikről vannak jó és rossz vélemények is bőven... remélem inkább pozitív lesz!
2014. máj. 18. 21:32
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez szimpla száradási csík
2014. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!