Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek méhenkivüli terhesség...

Lehetnek méhenkivüli terhesség tünetei? Hányinger huzamosabb ideje, petefészek fájdalom (szúró), enyhébb alhasi fájdalom, szédülés, gyengeség stb Rendesen megjött a menstruációm.

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Csinálj egy tesztet. Ha negatív, akkor nem kell aggódnod, ha pozitív, akkor menj orvoshoz. Petefészek vagy egyéb ciszta is okozhatja, ezért én, ha a teszt negatív is lesz, de a tünetek nem múlnak, azért elmennék orvpshoz. Minden jót!
2014. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez akár a menstruáció mellékhatása is lehet, ha rendesen megjött, akkor valószínűleg nem vagy terhes, de ha biztosan akarod tudni, csinálj egy tesztet.
2014. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha a teszt pozitív akkor vagy terhes. amíg azt nem látod, addig a fene tudja.....

Viszont azt írod megjött, akkor ?????

Ugyanolyan mint szokott? Mármint mennyiség, napok száma.

2014. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,ugyan olyan,de ha a terhesség méhen kivüli,jelentkezik a vérzés.
2014. máj. 19. 13:39
 5/8 ivilicious ***** válasza:

teszt?

amúgy addig nincs gáz,ha nem érzel a válladban szúró fájdalmat.

2014. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még menszi előtt egy nappal teszteltem,negativ lett.
2014. máj. 19. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2014. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak simán késett egy hetet, és most jobban görcsölt mint szokott, én is csináltam tesztet, és negativ lett, de azért elmegyek orvoshoz, ellenőrzésre.
2014. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!