Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik értenek a hőgörbéhez...

Akik értenek a hőgörbéhez kicsit is megnéznétek?

Figyelt kérdés

[link]


Volt ebben a hónapban szerintetek egyáltalán ovum?Olyan gyanús nekem ez a hőgörbe,de igazából nem értek hozzá.


2014. máj. 19. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy szép görbe. És az is lehet, hogy a 14.,15. vagy a 16. napon volt peteérésed, nem pedig akkor mikor a program behúzta. De úgy látom pont ezeken a napokon nem voltatok együtt. Sebaj. Ovufájdalom hiába volt a 12. napon, az általában csak attól fáj, hogy nagy tüsződ van, ami viszont majd csak egy-két nap múlva reped meg. De ezt nem lehet tudni előre. Lehet még aznap megreped, mikor az ovufájdalom van.

Régóta próbáljátok?

2014. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm szépen a válaszod.Ez volt a 3.hónap és ez az első hőgörbém.Akkor igazából a hőm alapján ne aggódjak?Nem vagyok ráparázva csak kíváncsi voltam a hőm mit mutat.

Aranyos vagy a kielégítő válaszodért,még egyszer köszönöm.

2014. máj. 19. 17:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az ovudat 15-re tenném a görbéd alapján - nagy szakértő nem vagyok, de szerintem sincs gáz a görbéddel.
2014. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is kedves második válaszoló.
2014. máj. 20. 10:41
 5/10 anonim ***** válasza:

első vagyok és szívesen


A hőddel szerintem sincs semmi baj. Nekem a 3. baba a 4. hónapban sikerült. De szerintem még akkor sem sikerült volna, ha nem vezetem, mert abból derült ki, hogy a 11. napon volt peteérésem, magunktól a 14. napig nem igen próbálkoztunk volna :) Jól teszed, hogy hőgörbét vezetsz. A következő hónapban már sokkal jobban fogod látni, hogy mikor kell próbálkoznotok. Egyébként ne csodálkozz, ha a következő ciklusban kicsit másképp fog kinézni a görbéd, vagy ha előbb, vagy később megy fel a hőd. Ez természetes. A női agy olyan, hogy ha figyeli az ilyen apró működésbeli dolgokat mint a hő, akkor bizony nem minden ugyanúgy alakul hónapról hónapra, mintha nem figyelnénk. Ilyen az agyunk, hiába nem akarunk rágörcsölni, az agynak már elég, hogy rá gondolunk, hogy várjuk a peteérést, hogy figyeljük magunkat, és emiatt előbb is jöhet, későbbre is tolódhat. Ez szinte minden nőnél így van. Sok nőnek mindig pontosan érkezik a mensije, de mikor elkezdenek próbálkozni, onnantól kezdve össze-vissza jön meg neki. :) MInden esetre én szorítok neked, majd írj, ha van valami :)

2014. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenképpen megírom ha sikerült.Sajnos igen lehet,hogy az a baj nálam is,hogy túlságosan figyelem már magam.

Ebben a hónapban még tudok görbét vezetni utána munka miatt nem.De remélem nem is lesz rá szükségem mert sikeresek leszünk.

Köszönöm,hogy foglalkoztál velem kicsit.Sokkal nyugodtabb vagyok így,hogy kettes is azt írjátok nincs baj a görbémmel.

Köszi még egyszer aranyosak vagytok.Majd írok :D

2014. máj. 20. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok: drukkolok, hogy sikerüljön. Mi is ezzel próbálkozunk, eddig nem vezettem én sem a hőmet, most kezdtem, sokat utánaolvastam és érdeklődtem, hogy mi hogyan is megy. (Én sem tudom, pontosan mikor is van az ovum, de ahányszor csak kedvünk volt, szerettük egymást - és ez elég sűrűn volt, szóval ha nem sikerül is ez a hónap, biztos, hogy nem emiatt.) Ha nem tudod vezetni köv.hónaptól, sztem érdemes lenne a 10. és a 20. nap között sűríteni az együttléteket - nagy valószínűséggel ebben az időszakban lesz az ovud és sokat nem tévedhettek. Már persze ha lesz rá lehetőségetek.

És mint írtam, drukkolok!

2014. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is még egyszer.Akkor én is drukkolok neked,hogy sikerüljön!!!Remélem minél hamarabb összejön :-D

Szeretjük egymást minden alkalommal ahogy módunkban lesz,de nem akarom,hogy a férjem azt hidje hogy tenyészbikának tartom :-D

Remélem a következő hónapban már nem erről beszélgetünk hanem a tüneteinkről.Sok sikert neked is és minél hamarabbi babásodást!!! :-D

2014. máj. 20. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi! Aranyos vagy, ugyanezeket kívánom neked!

Ne hagyd, hogy tenyészbikának érezze magát! :) Mi sosem úgy álltunk neki, hogy na most akkor azért, hogy bébi legyen - nem volt az eszünkben közben. Az igazat megvallva, most hogy így végig gondoltam, annak ellenére, hogy jó lenne a baba, valahogy csak azért, mert épp ovum van nem tudnék a lovak közé csapni, ha amúgy meg épp nem lennék ráhangolva - és tőle sem erőszakolnám ki, ha magától nem úgy állna neki. Lehet, hogy h.lye vagyok, de nekem az túl kényszeres lenne, azt hiszem. Meg nem is jó annyira rágörcsölni szerintem.

Szóval csak természetesen, érezzétek jól magatokat meg egymást - talán ennyi is elég lesz! :)

2014. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pont így gondolom én is ahogy te.Mielőbbi babásodást nektek is és írj majd ha sikerrel jártatok.
2014. máj. 21. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!