Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha április elsején voltam...

Ha április elsején voltam utoljára együtt a barátommal, lehetséges, hogy terhes vagyok ùgy, hogy április közepén megjött a menzeszem 2 napra?

Figyelt kérdés
Most 4 napja késik,de áprilisba sok tesztet csináltam, mind negativ volt.
2014. máj. 19. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
4 napot simán késhet terhesség nélkül is. A tesztek csak a menstruációd után mutathattak volna valamit, ha terhes vagy. Érdemesebb védekezni, mert így folyton parázhatsz.
2014. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát épp hogy gyereket akarunk! :/
2014. máj. 19. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért akkor kicsit gyakrabban kellene szexelni.......... A negatív teszt, az nem mutat biztosat. Csinálj még egyet most már sokkal valószínűbb, hogy kimutatja.
2014. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, persze. Gyereket úgy, hogy lassan két hónapja csináltátok a "barátoddal" utoljára.


Az áprilisi teszt (nem írtad, hogy konkrétan mennyivel csináltad az aktus után), még mutathatott fals negatívat.


Ha most is képes lennél csinálni egyet, az már fix, hogy nem hazudna.


Már ha azóta tényleg nem csináltátok.

2014. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát mivel külföldre ment dolgozni a párom,elég nehéz lenne gyakrabban csinálni most.
2014. máj. 19. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!