Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látok ezeken a teszteken...

Látok ezeken a teszteken valamit szerintetek?

Figyelt kérdés

Fotózni elég nehéz. Viszont én inkább fehéresnek látom, csak bizonyos szögből tűnik úgy mintha valami árnyék lenne.

Ez a szellemcsík ugye? [link]

[link]

[link]



2014. máj. 20. 14:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

én ilyet még nem láttam: pozitívat már volt szerencsém, illetve hófehér negatívat, viszont ilyen fehér/árnyékos csíkosat nem.

én is negatívnak ítélem, mert amit pozit láttam az életemben eddig az nem volt kérdéses de az eleve 19 dpon volt.

Ezt a fehér csíkot hívják szellemcsíknak?

2014. máj. 20. 15:09
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig kétkedve álltam az olyan tesztekhez, amit nagyítgatni kell, áttenni negatívba, megszavaztatni másokkal, stb..

Nem mondom, hogy nem vagy terhes, de ez a teszt még nem pozitív. Várj még 3 napot és tesztelj újra.

2014. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs, azért tettem fel a kérdést mert nekem ez a fehér csík új volt. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. máj. 20. 15:57
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

nem akarlak feleslegesen felbiztatni, de én mindhárom képen látom a csíkot, ami nem lehet nagyon halvány, ha a monitoromon is látszik. Ráadásul nem is szürke, hanem rózsaszín beütése van. A szellemcsík az szürke.

Amúgy a teszt egy picit ha szárad (időn túl), akkor szépen kijön a csík is, ami miatt én sose dobom ki 5 perc után. Valszeg ez volt az első pozi teszted, te meg kidobtad :) sebaj. Én eltettem azt is emlékbe :) én is 11. dpon teszteltem először és nekem is pont ilyen halvány volt, de tudtam, hogy ez már baba. És szépen erősödött is a teszt napról napra mindig erősebbet teszteltem. Sok sikert!

2014. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

#12 vagyok

Szándékosan fogalmaztam úgy, hogy "ez a teszt még nem pozitív", mivel én is látok ott valamit, így nem merem azt mondani, hogy pozitív.


De megy a drukk! Ha teszteltél újra, akkor írd meg az eredményt. Reméljük, hogy örülni fogunk veled!

2014. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
22%

Negatív abszolut!

A 2. csík nagyon nem ott van ahol kéne ,ott elöl!

2014. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez one step ugye? Ez még nem igazi csík, szellemcsíknak mondanám. Sokat használtam már belőle. De pár nap múlva lehet igazi csíkod is, és akkor látni fogod mi a különbség. :)
2014. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én mindegyik teszten látom a második halvány csíkot is. Nekem is így kezdődött...most 22 hetes kismama vagyok. :)

4-5 nap múlva csinálj újat,reggeli vizeletből,szerintem azon már sokkal jobban fog látszódni a második csík.

2014. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Mindenki válaszát köszönöm! Jelentkezem hogy megjött e vagy sem! Köszönöm a drukkot is:-)

Már láttam pozit amúgy van egy kisfiam:-)

2014. máj. 20. 20:03
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen volt 11. dpo reggel, akkor negatívnak gondoltam. Másnap du jól kivehető pozit teszteltem. Drukkolok :)
2014. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!