Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 11. dpo nap...

Együttlét után 11. dpo nap pozitívat kéne már mutatnia?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor volt peteérésem. De körülbelül középtájt.

Szeretkezés után vagyok a 11. napon meg reggel negatív a tesztem. (ma van a 3. napja hogy megjött, 1 napos késéssel, de nem az igazi.)


Pirosos jön, de hol semmi nem jön órákig, hol pár csepp, hol meg ha wc-zek kifolyik valamennyi . bocsi a részletezésért.


Mellem tegnap előtt nagyon fájtak a cicijeim, tegnap már nem annyira. ma már nem érzem fájni.


Ez lehet még pozi? vagy tuti hogy megjött?


Köszönöm nektek a válaszokat!


2014. máj. 21. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne még mutatnia. Majd egy 4-5 nap múlva.
2014. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az az igazság már irtam másik kérdést is , de ott már senki nem válaszol.


Én gyogyszert szedek, csak az első 4 szemet nem vettem be mert nem volt időben gyogyszerem :( meg szedtem antibiotikumot is.


Tehát a mensit is bekavarhatta, de egysezr nem sikerült védekeznünk ebben a hónapban és az pont középidőben volt, de akkor már beszedtem 13. szem gyogyszert.


Ezért nem vagyok biztos abban hogy most tényleg megjött-e vagy nem. 3. baba lenne. Igazából ugye nem tervezük.


Van már 2 medilabos tesztem ami időn túl ott a 2. csik, de ahogy utánaolvastam az lehet száradási csik is. bár rózsaszínes.

2014. máj. 21. 09:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy írod, ez ami most van, ez menstruáció, csak ugye a fog. gátló szedése alatt ez csak megvonásos vérzés képében jelentkezik. És az meg hol ilyen, hol olyan. :)
2014. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van akinek kimutatja, de ilyenkor még sok az olyan negatív ami egyszerűen MÉG NEM pozitív. Ettől függetlenül ha vérzel nem gondolnám hogy baba, vagy ha volt is, valószínűleg elmegy. Sokat olvasni a terhesség alatti vérzésről de sokkal ritkább mint amennyi cikk van róla :/
2014. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!


Pénteken tesztelek még egyet. Addigra már 13dpo napon leszeki akkor már ki kellene tutira mutatnia.


Azért szeretném biztosra mert fogyokurában vagyok, mert esküvőm lesz.

2014. máj. 21. 15:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Negatív a teszt!
2014. máj. 26. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet korán teszteltél.Amig nem jön meg, nincs veszve semmi. Van akinek csak nem várt után mutatja ki

Drukkolok

Én 14-re nem várom

2014. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!