Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kedden lefeküdtem barátommal , nem védekeztünk de nem ment el bennem. 29.-én kéne megjönnie.

Nagyon aggodjak?:/



2014. máj. 22. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Szorítok, hogy ne jöjjön meg, ha ekkora hülye voltál.


Egyébként nem kívánok ilyet, miért kell csinálni, ha TUDTAD hogy van következménye?

2014. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem ment el benned, akkor marha kevés rá az esély!
2014. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ráérsz aggódni ha nem jön meg..
2014. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Egy orvostanhallgató válaszát olvasod most:

Az előváladékban is lehet ondó, tehát ha nem ment el benned, akkor is lehetsz terhes!

Imádkozz, hogy megjöjjön, bár akkor már ima helyett biztosabb az esemény utána tabletta, sajnálnám azt a gyereket, akinek ilyen értelmes az anyja. Nem tud szä.rt sem, de szexelni azért szexel.

2014. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pearl index: 35. 100nőből 35 egy éven belül teherbe esik így. Aggódj? Én aggódnék, de előre, nem utólag. Most már mindegy. Orosz rulett egy ember életével (és nem a tiédre gondolok, neked volt választási lehetőséged, a gyereknek nem).
2014. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen bizonytalan esetekre van a sürgősségi gyógyszer. Ha aggódsz, menj el nőgyógyászhoz és kérdezd meg mitévő légy.


Nyugi, minden megoldható! :)

2014. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, minden megoldható. Egy abortusszal több vagy kevesebb, kit érdekel. A lényeg, hogy az élvezet meg volt!
2014. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megszakított közösüléssel kicsi az esélye a teherbeesésnek ...de azért vegyél tesztet, nem hiszem, hogy terhes vagy, ahhoz nagy számú spermiumra van szükség...én hónapokig próbálkoztam azért, hogy elérjem az ellenkezőjét :) vagyis hogy babás legyek és a dokim mondta, hogy nagy mennyiségű sperma szükséges a teherbeeséshez, a páromnak 2-3 napig előtte "tartani" kellett...egy kis előváladéktól várhattuk volna a csodát ...
2014. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először is ha semmiképp sem szeretnétek gyereket inkább válasszatok biztonságosabb módszert! Másodszor el kell hogy mondjam, hogy mi kb 6 éven keresztül így védekeztük hozzáteszem már házasok voltunk és nem lett volna katasztrófa ha teherbe esek. Viszont mikor eldöntöttük hogy akkor mostmár szeretnénk gyereket az első védekezés nélküli együttlétnél össze is jöt. Szóval ha én 6 év alatt nem estem teherbe remélem te sem fogsz. De legközelebb inkább menyj biztosra és használjatok pl óvszert.
2014. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es! Teljes mértékben félreértesz! Nem az abortuszra gondoltam, hanem arra, hogy legközelebb 72órás tabi ilyen helyzetben jól jön!


A megszakításos védekezés nem védekezés! Egy fiatal,de sokszor egy tapasztalt férfi sem tudja megfelelően kontrolálni magát! Mi akkor védekeztünk így, mikor becsúszhatott volna már a baba! Óvszer, vagy tabi!

2014. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!