Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódnom kéne, lehetek terhes?...

Aggódnom kéne, lehetek terhes? (lent)

Figyelt kérdés
A barátommal nem feküdtünk le, csak orálisan izgattuk egymást. Egyikőnk se ment el, viszont mikor én csináltam a barátomnak, a számba előváladék került, aztán csókolóztunk és ő utána volt a soros, az ujjait is használta. Ez 1 hete történt, ma kellett volna megjönnie, egyébként minden jelét tapasztaltam a PMS-emnek, néha-néha fájdogál is a hasam.
2014. máj. 22. 23:28
 1/8 anonim válasza:
71%
fehér ruhát vegyetek, az fiúnak és lánynak is jó
2014. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%
lehet hogy a barátodnak a nyelvére is kéne óvszert is húzni mert ez így elég veszélyes
2014. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én az uniszex színű babakocsit ajánlanám, mert akkor nem kell izgulni hogy "úristen piros babakocsit vettem remélem lány lesz!"
2014. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:DD
2014. máj. 22. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:

jobb ha mindent bevallotok a szülőknek, lehet még tudnak segíteni.

nehogy rossz típust vállaszatok a kiságyból. :-)

2014. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, de az ördög soha nem alszik. Szinte(!) kizárt, hogy terhes vagy.
2014. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
A piros mióta lányos szín?
2014. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már második napja késik :/
2014. máj. 24. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!