Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Zoey28 kérdése:

Mennyi az esélye, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés

A történet röviden:Párommal tegnap reggel 6óra felé együtt voltunk,az óvszer elszakadt,jött a forróvizes tusolás,ma 14óra körül bevettem a sürgősségit.

A menzeszem utolsó napja tegnap előtt volt.



2014. máj. 25. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Állatvédelem? :D

Nem sok az esélye, szerintem. A tablettát bevetted, szerintem használt.

2014. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Állatvédelem kategóriában? Ajjajj...ha ennyire figyelsz, akkor az se biztos, hogy esemény utáni tabi volt.
2014. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
91%
Amennyiben egy kutya a párod, biztos nem sok...
2014. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

először is: imádom a Zoey nevet. De ez off, bocsi:D


Nem leszel terhes, egyrészt az utolsó napja volt a menzeszednek nemrég, másrészt pedig bevetted a gyógyit, és csak kiszakadt a gumi. Nem lesz semmi baj. Amúgysem biztos h egészségesek vagytok és hogy pont összejött volna (30% kb. az esély, ha nem veszel be gyógyszert)


nyugodj meg!!!:) menjetek el egy moziba, szép a vasárnap délutánunk!

2014. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

bocsi az offért kicsit figyelmetlen vagyok,tekintve a helyzetemet:D remélem azért néhány embert megmosolyogtattam:D magamat már biztosan:D

nem kutya a párom :PP

2014. máj. 25. 15:59
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! ;)
2014. máj. 25. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!