Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, h kisbabám lesz...

Lehetséges, h kisbabám lesz csak a tesztet korán csináltam? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Május 3.án volt meg. Kevesebb volt az átlagnál. 28 naposak a ciklusaim. De 05.22-ill.-05.23 nagyon minimális rózsaszín váladékom volt. Sokat görcsölgetek. Most viszont nagyon minimális nagyon halvány barnás váladékom van. Lehetséges , h kisbabám lesz :) ?

2014. máj. 26. 11:50
 1/10 anonim válasza:
lehetséges ,de én elmennék a nőgyógyászhoz.
2014. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha május 3-án azért nem jött meg rendesen, mert terhes lettél, akkor az ma már látszana egy teszten. Ha 22-23-án beágyazódás miatt lett volna a pecsételés, akkor meg az előző mensi volt, és ennek még nem lenne nyoma a teszten. Szerintem lehetsz terhes, főleg, ha próbálkoztok, de nem élném bele magam, mert amiket leírtál, nem jelentenek semmit.
2014. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem majus 4-en volt meg, barnas es kevesebb, mint altalaban. 25 naposak a ciklusaim altalaban. Majus 17-18-an barnas pecsetelesem volt. Majus 24-en eros szedules, izzadas mellett szuro fajdalmat ereztem a mehemben, tobbszoer, egesz nap.

Igen, lehet, hogy terhes vagy, mint ahogyan en is ebben remenykedek, de sajnos, ezt a mensi kimaradasaig es a pozi tesztig nem tudhatjuk.

Ird majd meg, mit teszteltel. Drukkolok! M.

2014. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Hát amit kihagytam, erős hányingerem is volt, ill. igen csak szúrás a méhemnél. A melleimen is érzek nyilallásokat. Volt olyan, h hapsiztam és akkor kegyetlenül belenyilallt a méhembe. Hát nagyon bízok benne, h baba lesz a dologba.
2014. máj. 26. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Na, mizu?
2014. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát most már barna nyákom sincs. Semmi az égvilágon. 31.én lesz a nem várt nap. Has szúrka van meg görcs.
2014. máj. 28. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ez rózsaszínt el tudom képzelni beágyazódásként. Hajrá!
2014. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Komolyan nem tudom, h mit gondoljak! Nem akarok csalódni.
2014. máj. 28. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem! :( Akkor csak számolgathatod a napokat, ahogy én.
2014. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Mi 1 évig próbálkoztunk a baba témával és szinte minden alkalommal volt az 1 év alatt barnás váladékozásom a megjövetel előtt és amikor meg február végén kiderült, hogy kismama vagyok előtte abszolút nem éreztem semmit csak mint ha meg akarna jönni, de annak is az enyhébb változata barnás folyás meg aztán abszolút nem volt. Mikor 5 napott késett a mensi akkor én már tudtam, hogy terhes vagyok. Másnap a teszt ki is muatta azt a halványka második csíkot, ami erősebb lett napról napra. Tudom, hogy nagyon nehéz kivárni és minden egyes alkalommal én is a wc-n sírva vettem tudomásul, hogy megjött, de fel a fejjel és légy türelmes, akkor tuti célba ér a baba.

2014. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!