Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmnek nem jött meg,...

A barátnőmnek nem jött meg, szerintetek terhes? (A többi lent)

Figyelt kérdés

pénteken lefeküdtünk, még szűz volt.

Gumit nem igazán használtunk, de vigyáztam...

Szombaton/vasárnap kellett volna megjönnie neki, de nem jött meg(menstruáció)

most akkor terhes ?

előre köszönöm válaszokat!



2014. máj. 26. 17:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
gratulálok apuka :)
2014. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
téged se az eszedért szeretnek
2014. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem biztos, írj rám...!
2014. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát elég valószínű... és már a 72 óra is lejárt.
2014. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Áruld már el, megérte/megéri ezen parázni, hogy terhes-e a barátnőd, ráadásul, hogy szűz volt?

Ennyire ostoba, idióta emberek miért szexelnek?

Mennyiből tartott volna az a k..va gumit felhúzni?

2014. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
ha veled csak pénteken volt együtt,akkor attól még nem lehet,és bizony a mensinek is meg kellett volna jönnie!azt a pénteki együttlét még nem befolyásolja!vagy hazudik,hogy szűz volt,és mástól lesz gyereke,de ezt ti majd csak kb jövő hét közepén fogjátok megtudni!addig meg tipi-topi!
2014. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Vigyaztal?Draga a gumi?Az abortusz se olcso.

Mondjuk a baratnodnek is sok esze van,ha engedte.

Vegyetek tesztet es 2 het mulva csinaljatok meg...

2014. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Kis p*cs*s! Akkor vigyáztál volna,ha gumit húzol. De egy ilyen idiótának szerencsére idióta a csaja is.


Én úgy vagyok/voltam/leszek mindig is, hogy ha valamelyik kan úgy kezdi,hogy "Zokniban lábat mosni?" Akkor első kézből pofán b.a.s.z.o.m Másodkézből megmutatom a kijáratot neki. Ugyanis! Aki olyan elemi szinten nem tiszteli a testem, engem, hogy azt ne veszélyeztesse, az nagyon egyszerű módon nem érdemel meg.Azt szájon kell vágni és elhajtani. Nem beterpeszteni neki és utána ide írogatni,hogy "Vemhes vagyok?" Igen,de ami nagyobb bűn,hogy hülye is. Zsák a foltját. Ez a Ti szerencsétek, Nincs is szebb egy tini párnál,akik gyereket nevelnek. Sok sikert!

2014. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Ja, és ha szerencsétek van és a gyerek is ezt a mentalitást tanulja el,akkor harmincas éveitekre már nagyszülők is lehetettek! Nem csodás?
2014. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány éves a caajod?

Valószínű csak nem állt még be neku a rendszeresség...ill.csak reméld, hogy ez a gond és nem terhes!

Miért ilyen ostobák a mai fiatalok? Vigyázol? Azt tudod, hogy a "vigyázol" semmit nem jelent?

Vegyél gumit és légyszi legalább a neten homályosulj fel a szex ill.terhesség témakörben!

2014. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!