Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok Mikor már tervben van...

Lányok Mikor már tervben van a baba és láttok valami olyat hogy olcsó és gondoljátok hogy jó lessz a babának és később nem lessz rá alkalom hogy olyat vegyél akkor azt a dolgot megveszitek? Gondolok itt bármire.

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem....ha tudom, hogy később esetleg nem kapok ilyet akkor sem.

Persze nem vagyunk egyformák,biztos van aki megveszi:)

2009. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már a tervezgetés időszakában rengeteg ruhát vettem nagyon olcsón a teszveszen,egy jó pár hónapig biztosan elég lesz.Van kisfiúnak és kislánynak való is.Legfeljebb ami nem kell majd én is eladom.

Most várjuk a picit:)

Olyan jó volt tervzegetni,mikor megérkeztek a ruhák,rakosgattam,elővettem őket,szóval szerintem nem hülyeség.

2009. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most szereztem meg a babazenét. Mondjuk kisruhát még nem merek venni, majd ha terhes leszek. de már egy éve nézem a babaholmikat a neten, páromnak mutogatom, hogy milyen színű babakocsit akar (mert már a márka megvan...) Szóval remélem, hogy van értelme nézegetnem ezeket, mert hamarosan kismama leszek. Annyira várom már!!! :)))))
2009. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem vettem, de ettől nem hülyeség. Én nem vagyok babonás. Sőt én úgy gondolom hogy ez a pozitív gondolkodás inkább segít majd a gyermekáldásban. Legalábbis én hiszek a gondolat teremtőerejében (secret-titok c. film!). Nekem eddig mindig bejött!!! Olyan a férjem külsőleg-belsőleg, mint amilyet előtte elképzeltem és sokat gondoltam, és a lányom is olyan lett! Persze sokszor elmondtam míg a pocakban volt!

Szóval szerintem nem hülyeség.

2009. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sok mindent vettem. Főleg ruhákat. Voltak nagyon jó akciós holmik, igaz, hogy 6 hónapos babára valók (68as méret), de én már megvettem a 30. hét környékén. Most 3 hónapos a fiam, 62es rucikat hord.

Meg már megvettük a kiságyat a 16. hét környékén, a babakocsit a 18. héten, a hordozót a 24. héten. A teszveszen vásároltam, nagyon jó áron volt, vétek lett volna otthagyni.

2009. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem és kb a 20 hétig nem is vettem semmit. Sajnos így tettem helyesen.
2009. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Akciós dolgok mindig vannak.

Én a 27.hétig nem vettem semmit, eszembe se jutott.

2009. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!