Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha spontán peteérésből fogan...

Ha spontán peteérésből fogan a baba, akkor a ciklus 15. napján, lehetséges beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ mikor volt a peteérés. De szerintem 15 napon az inkább ovu vérzés. A beágyazódás egyébként aktus után 7-10 nappal kezdödik meg.
2014. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:( még sosem volt ovu vérzésem (pecsételő)
2014. máj. 29. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
nem vagyunk gépek hogy mindig uyganugy müködjünk.... biztosat senki nem tud erre mondani még orvos sem, majd kiderül hogy baba volt-e vagy sem.
2014. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom persze,de egymás tapasztalatát azért meghallgathatjuk.
2014. máj. 29. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:

A "spontán" peteérés elég ritka, ahogy a beágyazódási vérzés is.

Ezzel szemben az ovulációs vérzés igen gyakori. Ráadásul 15. napon...

Inkább szexeljetek most, ha nagyon szeretnétek babát..

2014. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jaj pont ugyanezt a kérdést tettem fel az előbb és nekem is pontosan a ciklusom 15. napján jelentkezett egy icipici barna folyás, majd másnap egy még minimálisabb és aztán elmúlt. Ha jól emlékszem talán egyszer ha előfordult velem ilyen anno pár évvel ezelőtt, de ennyi.

Én is tisztában vagyok vele , hogy inkább ovulációs vérzés volt, de miért jelentkezik akkor ilyen ritkán?

Mondjuk ha gyakrabban jelentkezne ilyen legalább tudnám egészen pontosan , hogy mikor kellene együtt lennünk.

Na szóval mivel tudom, hogy létezik ovulációs vérzés ezért ezt tartom valószínűnek, de mégis megfordult a fejemben, hogy mi van ha nem az.

Mi van , ha beágyazódási vérzés.

De mivel ez már jó pár napja történt és még mindig semmilyen tünetem nincs ezért úgy gondolom nem erről van szó.

Hát mindegy lehet , hogy tényleg nem szabad rágörcsölni, aztán nem kell foglalkozni mindennel, csak mégis olyan furcsa volt ez a vérzés a semmiből.

Bár azt gondolom az ember lánya csak érezné legbelül ha sikerülne.

Na mindegy, tudom már régen írtad ki a kérdést de végül is mi lett nálatok/veletek kérdező?

2019. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Láttam a kérdésed:)

Nem lett baba. Most megint ugyan ez a helyzet , szóval nálam biztosan ovus vérzés lehet.

Nektek szurkolok hogy sikerüljön ;)

2019. szept. 16. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
azóta is próbálkoztok? :O
2019. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!