Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Julius 15-diken jott meg a...

Julius 15-diken jott meg a menzeszem, ma van a 15-dik napom es meg mindig nemvettem eszre hogy lenne atlatszos tojasfeherje alaku folyasom, ovulaciom! Juniusban nemvolt menzeszem. Meg lehet?

Figyelt kérdés
Meg lehet holnap ovulaciom?Illetve az a bizonyos atlatszo folyasom?Babat szeretnenk a parommal!Ehonapba meg sikerulhet?
2008. júl. 29. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A peteérés időpontja (már ha van egyáltalán) a menstruációs ciklusod hosszától is függ! Sztem még nem vagytok elkésve! Próbálkozni Kell! Nekem sem a 14. napon szokott lenni, inkább kitolódik, 18 körülire. De ez persze teljesen egyéni.
2008. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, nekem csak menses előtt egy héttel volt peteérésem. A lényeg, hogy ne ezt nézzétek, hanem próbálkozzatok rendszeresen, amikor jól esik, mert a görcsös akarásból sok jó nem sülhet ki, hidd el.
2008. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!