Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes? Ez sperma...

Lehetek e terhes? Ez sperma volt vagy megint az én hüvely váladékom?

Figyelt kérdés
Előfordult már hogy fehéres váladék szivárgott belőlem szeretkezés után, akkor nagyon megijedtünk a barátommal és mindjárt le is ellenőriztük az óvszert. Nem volt lyukas!! Most megint történt egy hasonló incidens ahol nem tudjuk eldönteni hogy ki-é lehetett a fehér váladék! A barátom pénisze feletti bőr területen fehéres váladék volt. Az óvszer most sem volt lyukas. Lehet hogy kifolyt volna a spermium vagy megint az enyém volt?

#teherbeesés #kifolyhat-e a sperma
2014. máj. 30. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, de ebéd után vagyok éppen...
2014. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy nő felizgul és aktust létesít, akkor termelődik neki is váladék, ami segít abban, hogy nedves legyen a hüvely és ne fájjon az együttlét. Ez természetes dolog. Valószínűleg azt láthattad.

Elég fájdalmas lenne a nemi életed, ha nem lenne "izgalmi" váladékod.:)

2014. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
miért nem szagolod meg?? rohadtul más szaga van a kettőnek, simán meg bírnád így állapítani...
2014. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!