Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből már tuti nem lesz baba...

Ebből már tuti nem lesz baba ugye? (Görbe lent)

Figyelt kérdés

[link]

12-13 ra nem várnám....


2014. jún. 4. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ma 4-e van. Több mint egy heted van a nemvártig. Miért kell már ezen kattogni és felidegesteni magad? Ebből még bármi lehet. baba is akár. De lehet, hogy nem. Ennyiből még senki se mondja meg. Ilyen korán mégis hogy gondolod, hogy a görbe bármit is mutatna? Még a teszt se mutatna semmit, még mielőtt arra is vetemednél. Nyugi. Türelem. :) Ha nem jön meg, tesztelj.
2014. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Elnézést már ,hogy meg mertem kérdezni....

Vannak ettől gázabb kérdések is úgy gondolom.Nem 20 negatív tesztet tettem fel,hogy "biztos nem pozitív?" címmel......

2014. jún. 4. 14:58
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszoló idegesítette fel inkább magát,mint a kérdező.

A kérdésre is válaszoljak,nekem nem volt nagy hőingadozás a görbémen,és mégis terhes voltam,ha kimaradt csinálj egy tesztet:)És nem tuti,hogy nem lesz baba :))

2014. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen ,csinálni fogok,tesztet ha kimaradt az aktuális első vagy második napon..azért egy héttel előtte nem "vetemednék" rá.Köszönöm kedves második válaszoló:)Elvégre a remény hal meg utoljára.
2014. jún. 4. 15:07
 5/21 anonim ***** válasza:

Tyűű, mindig ilyen a görbéd?

Nem látok ovulációt... :(

2014. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazából most ez az első mérős hónapom,bár van,hogy 1-2 óra csúszás előfordul.(1 kicsi mellett nem mindig tudom pontosan sajnos)Vele egyébként jól látható volt a peteérés,most ezért aggódom,hogy én sem látom:(
2014. jún. 4. 15:17
 7/21 A kérdező kommentje:
Most ráfogom,hogy nem jól mérem(hol reggel 4,hol reggel 6óra)és azértnem rajzolódik ki.Ha meg mégsem,akkor majd talán kövi hónapban..Szerencsére van egy kicsim :),de azért szeretnénk még másodikat mihamarabb.
2014. jún. 4. 15:24
 8/21 anonim ***** válasza:

Jó ötlet fogjuk rá. tapasztalatból mondom 1 óra eltérés már teljesen más eredményt ad.

Talán akkor inkább ovu tesztet kéne használnod.

2014. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A ciklus első napjától kellene mérni! De ezen én sem látok egyenlőre ovut!
2014. jún. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
szia!mikor éreztél ovu fájdalmat ha egyáltalán szoktál??látom voltál dokinál!megvizsgált??csinált uh-t?nem mondta véletlenül ,hogy mikor várható,volt az ovu(d)??én május 24-re tenném az ovut!7én kellene megjönnie ha persze nem rövidebb 14 napnál az utolsó szakaszod a ciklusban!de csak ez az én véleményem!nem biztos!
2014. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!