Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a típusú teszt bevált már...

Ez a típusú teszt bevált már valakinek? Érdemes vennem ilyet?

Figyelt kérdés
[link]

#terhességi teszt #teszt netről
2014. jún. 4. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
én használtam ilyet. nekem annyi bajom volt vele csak hogy gyakran volt rajta száradási csík, szellemcsík, amik reményt adtak, végül mindig megjött..nekem ettől függetlenül megérte, mert olcsó volt.
2014. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen megbizhatóak és 10-es érzékenységüek ami drogériákban nem is nagyon kapható, tehát még jobbak is mint azok. Az ovu tesztek is nagyon jók belölük. Azért ilyen olcsók mert az árba nem kell beleszámitani az eladók munkabérét az üzlethelyiség béleti dijját stb.
2014. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem sosem volt szellem csik. 5 éve küzdünk babaáért elég sok tezstet ellöttem már, sosem volt még halvány második csik sem.
2014. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, rendelek párat,aztán meglátjuk...
2014. jún. 4. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!