Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell egyutt lennunk?

Mikor kell egyutt lennunk?

Figyelt kérdés

Ovulacio utan az elso negativ napon vagy pozitiv elott vagy pozitiv napon?

Holnap kezdem a tesztelest es minden delutan vagyis este fele csinalok egy tesztet.



2014. jún. 5. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a választ pontosan, azért írok hogy en is lássam a válaszokat majd :))
2014. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor legyetek együtt, amikor kívánjátok egymást!

Nincs attól rosszabb, mint a kényszerű, gyerekcsinálós szex.

2014. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsoval.Nekem sem akkor jött össze mikor tesztelgettem.Hanem mikor azt mondtam majd jön, ha akar, együtt leszünk ha megkivanjuk.Az negyedik ilyen hónapba fogant meg.
2014. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi aznap mikor pozitív lett akkor is együtt voltunk és másnap is. Abban viszont egyetértek, hogy ne legyen olyan "gyerekcsinálós szex". Élvezzétek egymás társaságát.Tudom nem könnyű rá gondolni, de nekünk is akkor jött össze mikor elmúlt az a rágörcsölős időszakom....nézegettem én akkor is az ovu tesztet, de akkor inkább a férjem iránti vágy volt a középpontban.Úgy voltam vele most úgyse sikerül, majd jövő hónapban több ovu tesztet veszek mert elfogyott....de úgy néz ki már nem kell vennem.... :) Remélem sikerül nektek is!
2014. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pozitív napon és a következőn.
2014. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!