Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Forgách Intézettel, vagy a Szent János Kórház meddőségi klinikának a lombik programjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Párommal csak lombik programmal lehet babánk és arra vagyok kíváncsi, hogy mi mennyibe kerül a 2 helyen, a Szent János kórházban úgy tudom támogatott, vagy csak bizonyos dolgokért kell fizetni, a Forgách Intézetről nincs információm. A Kálit meg már nem is kérdeztem, mert néztem a lapjukon, hogy már az első konzultációs időpont is 15 ezer és mi sajnos nem állunk úgy anyagilag, hogy kifizessünk 150-200 ezret úgy, hogy még csak konzultációk voltak meg pár vizsgálat és effektív még semmi nem történt :(

#lombik #Forgách #budai meddőségi klinika
2014. jún. 6. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

BMC-ben (János Kórház) csak a gyógyszerekért kell fizetned, vizsgálatért, beavatkozásért nem. Ennek következménye hogy rengetegen vannak és mindig nagyon sokat kell várni, viszont az orvosok, biológusok nagyon tapasztalt, jó szakemberek.

Ha pörgetni akarjátok a dolgokat, érdemes 1-2-szer elmenni a kiválasztott doki magánrendelésére (nekünk Zeke doki hozta össze elsőre a babáinkat, 2x voltam a terhesség előtt nála magánban, 20.000,-/alkalom, ezért "cserébe" nagyon pörgette a dolgokat, január közepén voltam nála első konzultáción és március elejére terhes lettem.)

2014. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De jó, hogy írtál, mert nekem is a Zeke doktornak adták meg a számát. Akkor jövő héten hívom is :)

Köszönöm az infókat!

2014. jún. 6. 16:40
 3/6 A kérdező kommentje:
És te hogy mentél el a magánrendelésre? Először a BMC-ben voltál, aztán magánrendelésre ő hívott? Vagy csak kérdezzem meg egyszerűen, hogy lehetne felgyorsítani a dolgokat?
2014. jún. 6. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, simán csak bejelentkeztem a magánrendelésére, semmi vizsgálati eredményem nem volt még ekkor (a férjemnél volt a gond), és ott megbeszéltük hogy milyen vizsgálatok kellenek nekem a lombik előtt, ezek egy részét ő csinálta a BMC-ben, másik részét (pl. mell-UH) nekem kellett kijárnom, és amikor minden megvolt és mindent rendben talált akkor ő mondta hogy nincs mire várni, ha megjött menjek a BMC-be és indítja a stimut.

Zeke dokinál jó kezekben lesztek, én nagyon jó orvosnak tartom, de van egy stílusa, magánban ráérősebb és aranyos, bent a BMC-ben viszont két perc alatt kipenderít a vizsgálóból, mert akkora rohanásban van hogy kérdezni sincs időd... ezért jó elsőre magánba menni hozzá.

Sok sikert, kérdezz még nyugodtan ha van vmi.

2014. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, szóval azért menj sztem elsőre magánba, mert ha a BMC-be akarnál bejelentkezni csak így "utcáról", akkor több hetet, hónapot is várnod kéne időpontért, pláne ha konkrét dokihoz mennél. Ha viszont elmész pl Zeke magánrendelésére, akkor kb. 2 hét múlvára kapsz időpontot, és ott már ad "beutalót" a BMC-be és ezzel már bármikor tudsz menni, nem kell kivárnod a sort.
2014. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor így csinálom. Nálunk is a páromnál van a gond.
2014. jún. 6. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!