Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hétig folyamatosan csak...

Egy hétig folyamatosan csak pecsételtem) menszesz időben). Attól lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
amikor meg kellett volna jönnie,csak barnáztam.a tesztem negatív lett kb 4napja.teszteljek még?ha esetleg késpbb fogant mikor mutatja a teszt leghamarabb?(21.-én kellett vona megjönnie)aznap is voltunk együtt,ha esetleg akkor fogant meddig várjak még a teszttel?(holnap megyek dokihoz,esetleg látni fog már valamit ha baba van?
2014. jún. 9. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok negatívat fogok kapni, de a barnázás nem normális. :/ Persze ettől még lehet a baba a dologban. Meg kellene nézzen az orvos. Aktus után 2 héttel mutathat a teszt pozitívat. Ha 21.-én voltatok együtt akkor már pozitívat kellene jelezzen. Ha baba van a dologban attól még nem biztos, hogy látni fogja, mensestől számított 5-6. héten láthat petezsákot az orvos. Addig max megvastagodott méhnyálkahártyát. Bár azért én is kivétel vagyok, mert nekem már látszódott a 4. héten... Szerintem az orvos többet fog tudni mondani. Azért még ne éld bele magad, de szurkolok, hogyha babát szeretnél akkor baba legyen. Viszont ha baba van a dologban, akkor valószínűleg a barnázásra írni fog fel valamilyen gyógyszert...
2014. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a teszt nem mutatja ki, akkor az orvos se fog látni semmit. Ismételd meg a tesztet szerintem ha 4 napja még negatív volt :)
2014. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól kavalkádba írtam :D Az utolsó menstruációtól számolják az 5-6. hetet. Igaza van az utolsónak... kicsi az esély, hogyha negatív a teszt akkor baba van a dologban. Persze csodák mindig vannak, rossz tesztről is hallottunk már, de inkább téves pozi tesztről, mint negatívból lett pozitívról. :S
2014. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ!Holnap kiderül mi van,mert megyek az orvoshoz.csak már megőrít ez a bizonytalanság.drukkoljatok mert nagyon szeretnék babát!holnap majd megírom mi lett a vers vége...
2014. jún. 9. 20:55
 5/5 A kérdező kommentje:
nem lettem okosabb.a doki bunkó volt,meg sem ultrahangozott...két hét múlva megyek ismét(de már máshoz)."mit ha lenne valami"ezzel engedett el a doki
2014. jún. 11. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!