Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig várjak az orvossal?

Meddig várjak az orvossal?

Figyelt kérdés

Kisbabát szeretnénk, de úgy néz ki, nem azért késik már 3. napja, mert sikerült. 26-27 naposak szoktak lenni a ciklusaim, de ez a mai a 30. napom, és semmi. Kicsit aggódok.

a hőgörbét azért nem vezettem egyenletesen, mert pár napig beteg voltam (gondolom ez is közrejátszik abban, hogy késik, de ennyit máskor se késett)

[link]


2014. jún. 9. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég magas az alaphőd is, pajzsmirigyed rendben? TSH

A másik ötletem a barátcserje, az is bekavarhat sajnos.

2014. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mennyi idős késés után menjek el orvoshoz? meddig normális?
2014. jún. 9. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mi lenne, ha tesztelnél egyet?
2014. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már teszteltem, és negatív:( de ott van a görbén is
2014. jún. 10. 08:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Látom, de azóta? Ne felejtsd el, hogy HCG hormon 2 naponta megduplázódik a szervezetedben!

Nekem úgy volt, hogy egyik nap még totál negatív, hómező, másnap meg extra halvány pozitív, ráadásul esti vizeletből, mert reggel nem tudtam tesztelni. Aztán másnap erősebb és egyre erősödött szépen.

Ne add fel a reményt!

2014. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a remény azért lett feladva, mert még a mellem se feszült. egyébként csináltam egy kis vörösboros kúrát, és nem tudom ettől e, de végre megjött:)
2014. jún. 12. 13:43
 7/8 A kérdező kommentje:
ja igen, és ennek csak azért örülök, mert nemsokára megint lehet újra próbálkozni
2014. jún. 12. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

#5 vagyok

Először is sajnálom, másodszor pedig örülök neki, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá! Ez a helyes gondolkodás! :)

Egyébként én pont ma vagyok 5 hetes és képzeld, semmi tünetem nem volt egészen tegnapig! Akkor kezdődött a mellfeszülés, de kismillióan vannak, akiknek tényleg nagyon sokáig nincs, szóval ne ebből indulj ki...

Sok szerencsét a következő ciklushoz! :)

2014. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!