Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna, hogy...

Tegnap kellett volna, hogy megjöjjön, de semmi erre utaló 'jel' nincs, hogy megjönne. Lehet, hogy valami betegségem van, van olyan, ami ezt okozhatja?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Késhet is csak úgy... Nem szentírás a ciklushossz. Még ne aggódj. Ha már 1 hete nem jött meg, akkor érdemes felkeresni az orvost. Sok minden miatt késhet.

Ha csak most késik először, azzal ne törődj, előfordul. Ha sokadjára akkor okozhatják hormonok, ciszták, felfázás esetén is késhet, stressz stb. De az, hogy még csak 1 napja késik nem jelent semmit... Illetve ha volt aktus, akkor az miatt is késhet... Ezt neked kell eldöntened.

2014. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, félbe maradt a kérdés, mert nagyon ideges vagyok... :/

Eddig egyszer volt ilyen: amikor teherbe estem. Tehát a kérés lényegében az lenne, hogy lehet, hogy terhes vagyok, vagy van olyan betegség is, ami okozhatja ezt.

2014. jún. 10. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, attól is késhet, hogy terhes vagy. Mivel tegnap kellett volna megjönnie csinálhatsz egy tesztet ,de nem biztos, hogy még kimutatja a teszt. Nekem pl csak 3 napos késéssel mutatott nagyon halvány pozitívat. De amiket leírtam azok is okozhatják, illetve az, hogy stresszelsz az nagyban közrejátszhat...
2014. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jún. 10. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!