Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs mar remeny a terhesegre...

Nincs mar remeny a terhesegre ezekszerint? Laboros vizelet tesztem ma lett kesz es negativ ;- ( (

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten terhességet néztek a laborvizsgálaton, és negatív, akkor most nincs baba.

De fel a fejjel, Most nincs, de még lehet!

2014. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es: ezt cáfolom. mai napig őrzöm a negatív laboreredményt a terhességemből. :)))


Aznap reggel a gyorsteszt (10-es) már pozitívat jelzett, a laborban negatív...


Rákérdeztem, kiderült, az övék 30-as érzékenységű, a kimaradt mensi után egy héttel jelez pozitívat!

2014. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom hogy valaszoltatok.

Olyan szomoru vok pedig ugy vartam mar minden nap hogy kideruljon vegre van e kisbaba.ahogy irtad kedves utolso valaszolo egy het keses utan mutatnap pozitivat a labori tesztek hat akor nekem meg igy is remenytelen mert ket hete kesik.tunet az megvan minden.sot bo egy hete nogyogyaszaton is mondta a doki hogy lat egy kis fekete kort.ezt mar nemertem ;-(

2014. jún. 10. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom lombikos...


Amikor pénteken beültették, azt mondták, rá két hétre teszteljek. Negatív lett...


Felhívtam őket, azt mondták, hogy van, amikor tovább tart a beágyazódás, amíg nem jön meg a menzesz, addig van remény...


Hétfőn az otthoni teszt már pozitív lett, a laboros negatív...


Vegyél egy 10-es tesztet, ha babát vársz, az már kimutatja.

2014. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem negatív lett, nem jött meg egy hónap múlva sem, kiderült magas a prolaktinom, s ezért sem esek teherbe...
2014. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!