Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó időben voltunk/vagyunk együtt?

Jó időben voltunk/vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Hétfő és Kedd(ma) este 9.kor volt pozi az ovu tesztem min a két napon éjjel 2-3 óra fele ''szerettük'' egymast :) +kutya pozba maradtam fél óráig :) Sztem Szerdan (holnap) már negativ lesz a teszt szoval akkor is összebujunk:) Igazabol csak az érdekelne hogy jókor vagyunk vagy voltunk eggyutt...

2014. jún. 10. 23:01
 1/5 F.B.I. ***** válasza:
51%
szia! Szeressétek egymást :D A kérdésedre válaszolva, igen, a lehető legtöbbet megtettétek a baba érdekében. Sok sikert!
2014. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, úgy, ahogy az első írta! :) Szeressétek egymást, ez a legfontosabb!

Mondom ezt úgy, hogy félévig ovuteszteltem, hőmérőztem, állandóan figyeltem a testem, hogy mikor lesz ovu, mikor lesznek koraterhességi tüneteim, stb. Azért se jött össze.

Múlt hónapban elegem lett, mondom majd jön, ha akar, akkor szeretkeztünk párommal, amikor jólesett, nem foglalkoztam a gyerek témával, plusz egy csomó dolgom volt, eljegyzésünk, anyukám esküvője, 2 héten belül.

Láss csodát! Mikor 3 napja késett, elkezdtem gyanakodni... Teszteltem egyet gyorsan (esti vizeletből!) és bivalyerős pozitív lett! :D Most vagyok kb. az 5. héten és szuper minden!

Szóval tényleg nem legenda, hogy amikor nagy ívben teszel az egészre, akkor jön a baba! ;)

2014. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a második írta, nekünk is akkor jöt össze mikor már feladtam. Szerettük egymást amikor lehetett :)és akartuk :)

Abban a hónaban sikerült is teherbe esnem.

Lehetséges,hogy sikerült. Szorítok és majd írd meg,hogy mi lett az eredmény :)

2014. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

jaj és a póz nem számít, az ondók akár 5-6 napig is a méhben vannak, szóval ha holnap is lenne ovud akkor is van esély a terhességre :)

[link]

2014. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat :)
2014. jún. 11. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!