Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon jo eselyem van a babara,...

Vajon jo eselyem van a babara, ha az utolso mensi jul.13-an volt, es egyutt voltunk 18-an,22-en, (23-an majdnem pozitiv volt az ovu teszt), 24-en (ezen a napon pozitiv volt a teszt), 26-an es 27-en?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

www.ciklus.hu

Itt megkapod az adatokat hogy mikor a legnagyobb az esélye a teherbeesésnek!És még a baba nemét is megtudhatod!:O :)

Remélem azért sikerült , és ha igen előre is jó terhességet majd babázást!

2008. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt hittem a ciklus.hu csak arra szolgal, hogy aki homerozik, az le tudja jegyezni es ezaltal kapjon egy kis diagramot. :)


Azert koszi, mindjart megnezem. Nagyon jo lenne, ha mar lenne baba, de probalok nem ragorcsolni, mert az nem jo. (Neha ugy erzem nekem sosem jon ossze, mintha valami tavoli alomra varnek, hogy megvalosuljon..... hm........ sohaj...)

2008. júl. 30. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1 válaszoló vagyok:megnézted a ciklus.hu-t ?Milyen ?Ki tudtad számítani?



Ne aggódj majd összejönn.:)rám is sokáig vártak a szüleim.És most lám itt vagyok és nekd írok:D:)

Gondolj arra hogy úgyis összejön. és télleg ne görcsölj.Lazííts!

2008. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó eséllyel indulsz!Most csak annyit tehetsz, hogy türelmesen vársz és nem görcsölsz ezen a témán.

Az érzéseiddel nem vagy egyedül. 6 hónapja várom, hogy elmaradjon a menzim, de még csak nem is késik soha!:-)

Na jó, ez csak vicc volt, és tudom, hogy fél év nem a világ. Szóval én is úgy érzem, hogy ez nem mostanában fog összejönni.

De ne add fel! Nemsokára benneteket is választ majd egy baba!!!

2008. júl. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Regisztraltam, de nekem semmi kulonosebbet nem szamit ki. En azt hittem naivan, ha beirom mikor voltam egyutt a parommal, mikor volt PE meg utolso mensi, akkor kiszamolja ,hogy kb. mennyi az esely egy esetleges terhessegre. Kicsit elkeseredtem, mert ez csak kiszamolja a varhato kovetkezo mensit, stb.... Amit en magamnak is ki tudok szamolni korulbelul.


Akkor most mi a lenyege azon kivul, hogy adatokat tudsz lerogziteni? Nekem idaig nem nagyon volt segitsegemre ez az oldal (ciklus.hu).


Akkor most nagy eselyem van a babara, vagy hagyjam az egeszet a manoba? :(

2008. júl. 31. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy hagyd!Nem szabad feladni! Tudod mindig a remény hal meg utoljára!Sikerülni fog csak lazíts és akkor majd egyszercsak meglepődsz amikor nem is számítasz rá!
2008. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!