Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormon vérvételek időpontja!...

Hormon vérvételek időpontja! Mennyire kell szigorúan tartani?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom kiírt vérvételre. A ciklus második napján és a 28. napján kellene mennem. Azt mondta egy nap oda vagy vissza nem számít. Én mostanra várom a mensit. Ha esetleg hétvégén megjön és hétfőn kérek időpontot keddre az baj lenne? A gond nálam, hogy mindig van előtte pár nap barnázás és nem tudom kiszámolni előre, hogy mikor jönne pontosan!

2014. jún. 13. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

plusz 1-2nap nem számít.

de biztos, hogy a 28. napot mondta? nem a 21-et (elég sok tapasztalatom van, meddőségibe is jártunk, de soha nem vettek a 28. napon, azért kérdezem) :)

2014. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp a hétvégék miatt van a+-1 nap. tehát ha szombatra esik a bizonyos nap pénteken kell menni, ha vasárnapra akkor hétfön. A barnázás nem számit, a rendes piros vértöl számit. A mensi elötti barnázást progeszetron hiány okozza általában.
2014. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyébként nekem is furcsa a 26. nap. elvileg 3+-1 nap kell menni és 21+-1 nap. Bár amikor nekem hosszú ciklusaim voltak akkor a 26. napon nézték. A vérvételekre általában nem kell idöpontot kérni csak mész a laborba amikor kell.
2014. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért a 28.napon nézi, mert nekem átlag 32-33 napos ciklusaim vannak, későbbi peteéréssel.

2014. jún. 13. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Akinek hosszabb a ciklusa annak később nézik, nekem is a 28. napon nézték, nekem is 33-35 naposak. Csak a 28 naposoknak nézik a 21. napon
2014. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!