Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes így? Péntek...

Lehetek terhes így? Péntek reggel (8óra felé) együtt voltunk barátommal, gumival csináltuk, és úgy elment bennem! Aztán aludtunk és délben újra csináltuk.

Figyelt kérdés
Péntek reggel (8óra felé) együtt voltunk barátommal, gumival csináltuk, és úgy elment bennem! Aztán aludtunk és délben újra csináltuk, gummi nélkül, de mielőtt elment volna bennem kivette..majd 4óra felé mikor felkeltünk megint csináltuk, de gummi nélkül, de akkor sem ment el bennem! Így ugye akkor nem lehetek terhes, hogy nem ment el bennem? Vagy esetleg valami miatt mégis? :S 72órás tabit vegyek be azért? (ítéleteket ne)
2010. jan. 2. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
hát szerintem nincs rá esély hogy terhes vagy
2010. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az a hírem van, hogy még így is lehetsz terhes, ugyanis hiába nem ment el benned, mivel már előtte csináltátok, a péniszén még lehettek spermiumok, amik így bejuthattak.
2010. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Figyelj... attól,h. kivette az előnedvében is lehettek spermiumok... Szerintem vegyél tabit...Veszélyes játék ez... Ha nem bírjátok a gumit írass fel magadnak fogamzásgátlót... de ez a kihúzgálós dolog nem a legbiztonságosabb védekezési módszer...
2010. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, egész jó esélyed van a teherbeesésre. Főleg így, hogy nem sokkal előtte elment egyszer. A péniszén és belül a húgycsőben is maradhattak életképes spermiumok, amelyek aztán a következő erekció során az előváladékkal ürülhettek benned (ezt ő nem is feltétlenül érzi meg). Egyetlen spermium pedig elég a megtermékenyítéshez. A helyedben nem játszanék ezzel és mennék tablettáért. És nem vicc, tényleg lehetséges. Nézz utána bárhol a neten, de adok egy linket is, hgy nem én találtam ki: [link]
2010. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!