Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SoS! Mitől lehet ez?

SoS! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 24.napján.Két nap múlva kellene nem megjönnie és most világosbarna folyásom van.Krémes állagú.Miért?A melleim feszülnek és fájnak.Reménykedhetek még a babában?Kérlek adjatok tanácsot!
2010. jan. 3. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor volt ovud? Méred a hődet , vagy használsz ovu tesztet?

Azért kérdezem , mert ha esetleg előbb volt egy két nappal az ovud mint szokott akkor ez mensi lesz, ha később volt pár nappal akkor ez még baba is lehet!

2010. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia.A 11.napon volt vagy kb.úgy körülötte.A hőm ma reggel 37,1.Ált.36,6.Szerinted?
2010. jan. 3. 10:17
 3/9 anonim ***** válasza:

szia , első vagyok , nincs véletlenül görbéd?

AZ a baj , hogy kb 11. vagy körülötte az nem pontos nap , és 2-3 4 nap már sokat számít.

ha 11.napo volt és ma vagy a 24.napon akkor ez szerintem mensi lesz , ha vérezni is fogsz holnap.

ha csak a 14.napon volt ovud akkor ez lehet beágyazódás jele is, de akkor ez max holnap is kis barna, és elmúlik.

remélem segítettem

2010. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Volt már máskor is hasonló? Pl. nekem a mensi általában barnásan kezdődik, másnapra megjön rendesen. Nem lehet, hogy nálad is ez van? Ha nem, akkor szerintem babára is utalhat. Pl a nővérem mikor teherbe esett azt mesélte, hogy az elmarad mensi idején pár csepp barna vér távozott belőle.
2010. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a remény hal meg utoljára.. Viccen kívül, nekem is így kezdődött a terhességem, és 2 hét múlva 1 éves a kisfiam. Szóval, minden lehetséges. Szorítok!
2010. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem volt még máskor ilyen.Nagyon fura.Ha megjönne nem kellene a hőmnek leesni?
2010. jan. 3. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:

A hő nem mérvadó. Csak ha nem jön meg és késik min. 3. napot és még mindig fenn maradt. Na akkor adhatsz rá.

Amúgy nem, mert vagy leesik mielőtt megjönt vagy csak az után esik le, hogy megjött.

Sőt még fel is mehet mensi alatt megint vagy akár ingadozhat is.

2010. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet nálad?
2010. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött:((
2010. jan. 8. 12:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!