Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lekéstem volna az ovulációt,...

Lekéstem volna az ovulációt, vagy még csak most lesz?

Figyelt kérdés

Dióhéjban ez a helyzet:

Május 29.-ére vártam,de nem jött.Egy hetes késés után megjött júni 4.-én.9.-éig tartott,azaz múlthét hétfőig.Csütörtökön vettem ovu tesztet,aznap este már meg is csináltam egyet,ami majdnem olyan erős volt mint a controll csík,egy kicsit volt halványabb.Péntek este is csináltam egyet,az is ugyan lett mint a csüt.i. Majd a szombat esti már halványabb lett,és a tegnap esti is.Egy sem lett pozi.Elkezdtem hőmérőzni is 3 napja,36.2 a reggeli hőm eddig.Tehát a hőm szerint még nem volt ovum mert akkor már a hőmnek is emelkednie kellene,de az ovutesztek meg inkább halványodnak mint erősödnének.Én már semmit sem értek komolyan.A ciklusom 28-30 napos szokott lenni kivéve a múlt hónapot mert akkor a 35. napra jött meg.Az ilyen késések nálam nem jellemzőek,olyan megesik,hogy 1-2 nappal hamarabb vagy később jön,de egy hetet még sosem késett.Szerintetek lemaradtam az ovuról,vagy még csak ezután lesz,vagy nem is lesz p.érésem egyáltalán?


2014. jún. 16. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma vagy a ciklusod 12.-ik napján, még csak most kellene erősödnie. A ciklushosszad alapján a 14-15.-ik napon kellene pozitívnak lennie az ovutesztnek. Hamar kezdted. Nekem is kb oolyan hosszúak a ciklusaim mint a tiéd, és most ebben a ciklusban kivételesen a 20.-ik napon volt ovulációm, így a menstruációs is "késik".
2014. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!!Ma vettem még ovutesztet,és még ezen a héten végig tesztelek.A párommal is együtt tudok pont lenni :)
2014. jún. 16. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajrá! Drukkolok! :)
2014. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztosan minden szabályt betartasz a tesztelésnél??
2014. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért milyen szabályai vannak?Nem reggeli első pisiből csinálom,és előtte 2 órával minimális folyadékot iszok csak.Milyen szabályok vannak még?

Na itt vannak az eddig tesztjeim,kivéve a csütörtökit mert azt kidobtam,de ugyan olyan volt mint a pénteki.:

Ez a mai,igaz ez már másfajta teszt,nem olyan márka mint a múltheti:

[link]


És itt az összes:

[link]


Biztos,hogy nem késtem le az ovut??A mai még halványabb,igaz mint mondtam is az más márkájú,de akkor is.Hát lesz ami lesz,ezt a hetet még végigtesztelem,meg amikor csak lehet együtt leszek a párommal,aztán vagy megjön vagy nem.. :( De szerintetek lehet ebből még a héten ovuláció?Mint mondtam a hőm is csak 36.2.Ha ovu után lennék magasabbnak kellene lennie.Szerintetek lesz ovum olyan 18-20.a környékén?Lesz még ebből a halvány ovutesztből pozitív?? :(

2014. jún. 16. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert volt az oldalon egy hölgy, akinél pl. minimális folyadék is számított. Tehát 2 óráig zéró folyadék, mindig ugyanabban az időben, lehetőleg délután 4 és este 10 között. Ne add fel!
2014. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
folyt. köv. Miért ne lehetne még ebből ovu. Ezzel a hővel tuti nem maradtál le. ;-)
2014. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a bíztatást :) A ma reggeli hőm már 36.4 volt.Remélem nemsokára leesik.
2014. jún. 17. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!